Son Dakika Haberleri: Asena Erkin Caner Erkin'den Boşanmak İstiyor

Asena Erkin Caner Erkin'den Boşanmak İstiyor

6 yıl önce

Akmerkez'de bebek odası skandalıyla gündeme gelen Asena Erkin, futbolcu eşi Caner Erkin'den boşanmak istiyor.

1
Pop müzik sanatçısı Berkay'la samimi fotoğrafları basına yansıyan, Fenerbahçe'nin ve A Milli futbol takımının başarılı oyuncularından Caner Erkin'in eşi Asena Erkin boşanmak istiyor.
2
Akmerkez'de bebek odası skandalıyla gündeme gelen Asena Erkin, futbolcu eşi Caner Erkin'den boşanma kararı aldı.
3
Çıkan haberlere daha fazla dayanamayan Asena Erkin'in boşanma isteğini ise eşi Caner Erkin geri çevirdi.
4
Caner Erkin'in oğullarının gelişimini ve kariyerini kötü etkileyeceğini düşündüğü için boşanma taraftarı olmadığı öğrenildi.
5
Eşinin bu isteğini şaşkınlıkla karşılayan ve kendisine “Hayır” cevabını veren Caner Erkin, eşine güvendiğini her röportajda dile getirmişti.
6
Berkay ve Asena Erkin'in aralarında çıkan aşk dedikodularını ise iki tarafta her fırsatta yalanlamıştı.
7
Caner boşanma teklifini kabul etmese de, çiftin artık evlilik hayatını formalite olarak sürdürdüğü ve odalarını ayırdığı konuşuluyor.
8
Caner Erkin'in ‘ASE 88' markasıyla moda tasarımları yapan eşi Asena Erkin için kurduğu ‘Erkin 88' adlı moda şirketinden hiç hisse vermemesi, çiftin evliliklerinin kötü gittiği dedikodularını güçlendirdi.
9
Caner Erkin ve Asena Erkin fotoğrafları...
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 30.12.2013 08:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!