Ashton Kutcher Lenovo İçin Kamera Karşısında - Son Dakika

Ashton Kutcher Lenovo İçin Kamera Karşısında

25.10.2014 11:58

Ashton Kutcher Lenovo Yoga için önce ürün mühendisi oldu, ardından keçi sağıp, tulum ördü.

1
Ashton Kutcher Lenovo Yoga için önce ürün mühendisi oldu, ardından keçi sağıp, tulum ördü.

Kaynak :

2
Hollywood’un ünlü yıldızı Ashton Kutcher’ın, geçen yıl Lenovo’da ürün mühendisi olarak çalıştığını duyurması herkesi şaşırtmıştı. Mila Kunis ile birlikte bebekleri Wyatt Isabelle’i kısa bir süre önce kucaklayan Kutcher, bir yıldır üzerinde çalıştığı Lenovo Yoga Tablet 2 Pro’yu “ikinci bebeğim” diyerek teknoloji severlerle tanıştırdı.
3
13 inçlik geniş ekranı, görüntüyü duvara yansıtan projektörü, asmaya yarayan özel tasarımı ve daha önce hiç bir tablette olmayan geliştirilmiş ses sistemi ve kamera sistemiyle sınıfında çığır açan Yoga Tablet 2 Pro, otoritelerden de tam not aldı.
4
Lenovo’nun geliştirdiği ürünlerin ortak özelliği, farklı şekillere girebilmesi ve kullanımda esneklik sağlaması... Yeni seri ürünlerini “Sen nasıl kullanmak istediğini seç, Lenovo bilgisayarın ve tabletin sana uygum sağlar” mottosuyla kullanıcılarla buluşturan kampanya için Kutcher da şekilden şekile girdi.
5
Fotoğraf çekimleri için yeni ürünlerin hangi şekillerde kullanılabileceğini gösteren Kutcher, önce şınav çekti ardından sandalyenin tepesine çıktı.

Hollywood’da imza attığı pek çok başarılı filmle hayran kitlesini arttıran Kutcher, çekilen ilginç reklam filmlerinde de yeteneğini gözler önüne serdi. Birbirinden ilginiç karelerin yer aldığı reklam filmlerinden birinde keçiden sağdığı sütü içen Kutcher, bir başka filmde ise bebeği için tulum ördü.

6

YORUMLAR
500

Son Dakika Ashton Kutcher Lenovo İçin Kamera Karşısında - Son Dakika


Advertisement