Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti - Son Dakika

Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti

2 ay önce

Kraliyet Ailesi kurallarını tanımayan, son olarak eşi Prens Harry ile karar alıp Kraliyet Ailesi üyeliğini bırakan asi gelin Meghan Markle, bir hafta sonra olay ayrılıktan sonra ilk kez görüntülendi.

1
Geçtiğimiz hafta eşi Prens Harry ile birlikte Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararı aldıklarını açıklayan Meghan Markle, ayrılık sonrası ilk kez Kanada'da, gündelik kıyafetlerle görüntülendi.
2
Kraliyet üyeliğinden ayrıldıktan sonra asi gelin olarak nam salan Meghan Markle, dün sabah saatlerinde Kanada'da görüntülendi.
3
Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra ilk kez kameralara yakalanan Markle'ın, gündelik kıyafetlerle Vancouver'daki Downtown Eastside Kadın Merkezi'ni ziyaret etmesi dikkat çekti.

4
Vancouver'da bir Kadın Toplum Merkezi'ne ziyarette bulunan Markle, burada Voncouver halkı ile ilgili bilgi aldı. Öte yandan Markle, daha önce giydiği kıyafetleri tekrar giymesiyle de dikkat çekti.

5
Meghan ayrıca, üzerindeki kazağı ve pantolonu, daha önce başrolünde yer aldığı 'Suits' dizisinde de giymişti.

6
399 dolarlık Barbour marka montunu ilk olarak Mart 2017'de giymiş, 195 dolarlık Cuyana çantasını Haziran 2019'da Wimbledon'da kullanmıştı
7
Markle'ın Le Chameau marka çizmesinin değeri de 492 dolar. İngiliz medyası, Markle için 'Rahat ve mutlu' yorumunda bulundu.
8
Tıpkı yaptığı merkez ziyaretinde olduğu gibi Markle, artık resmi ziyaretlerde şık ve pahalı kıyafetler, topuklu ayakkabı, her daim yapılı saçlarla dolaşmak zorunda kalmayacak.

9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 12:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Defalarca bıçak altına yatan Ken Bebek, yüzündeki morluklarla görenleri korkuttu Türkiye'nin en yaşanabilir şehri hangisi? Ortaya çıkan sonuç şaşırttı Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı