Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti - Son Dakika

Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti

17.01.2020 12:20

Kraliyet Ailesi kurallarını tanımayan, son olarak eşi Prens Harry ile karar alıp Kraliyet Ailesi üyeliğini bırakan asi gelin Meghan Markle, bir hafta sonra olay ayrılıktan sonra ilk kez görüntülendi.

1
Geçtiğimiz hafta eşi Prens Harry ile birlikte Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararı aldıklarını açıklayan Meghan Markle, ayrılık sonrası ilk kez Kanada'da, gündelik kıyafetlerle görüntülendi.
2
Kraliyet üyeliğinden ayrıldıktan sonra asi gelin olarak nam salan Meghan Markle, dün sabah saatlerinde Kanada'da görüntülendi.
3
Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra ilk kez kameralara yakalanan Markle'ın, gündelik kıyafetlerle Vancouver'daki Downtown Eastside Kadın Merkezi'ni ziyaret etmesi dikkat çekti.

4
Vancouver'da bir Kadın Toplum Merkezi'ne ziyarette bulunan Markle, burada Voncouver halkı ile ilgili bilgi aldı. Öte yandan Markle, daha önce giydiği kıyafetleri tekrar giymesiyle de dikkat çekti.

5
Meghan ayrıca, üzerindeki kazağı ve pantolonu, daha önce başrolünde yer aldığı 'Suits' dizisinde de giymişti.

6
399 dolarlık Barbour marka montunu ilk olarak Mart 2017'de giymiş, 195 dolarlık Cuyana çantasını Haziran 2019'da Wimbledon'da kullanmıştı
7
Markle'ın Le Chameau marka çizmesinin değeri de 492 dolar. İngiliz medyası, Markle için 'Rahat ve mutlu' yorumunda bulundu.
8
Tıpkı yaptığı merkez ziyaretinde olduğu gibi Markle, artık resmi ziyaretlerde şık ve pahalı kıyafetler, topuklu ayakkabı, her daim yapılı saçlarla dolaşmak zorunda kalmayacak.

9
10
11

Son Dakika Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı