Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti - Son Dakika

Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti

17.01.2020 12:20

Kraliyet Ailesi kurallarını tanımayan, son olarak eşi Prens Harry ile karar alıp Kraliyet Ailesi üyeliğini bırakan asi gelin Meghan Markle, bir hafta sonra olay ayrılıktan sonra ilk kez görüntülendi.

1
Geçtiğimiz hafta eşi Prens Harry ile birlikte Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararı aldıklarını açıklayan Meghan Markle, ayrılık sonrası ilk kez Kanada'da, gündelik kıyafetlerle görüntülendi.
2
Kraliyet üyeliğinden ayrıldıktan sonra asi gelin olarak nam salan Meghan Markle, dün sabah saatlerinde Kanada'da görüntülendi.
3
Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra ilk kez kameralara yakalanan Markle'ın, gündelik kıyafetlerle Vancouver'daki Downtown Eastside Kadın Merkezi'ni ziyaret etmesi dikkat çekti.

4
Vancouver'da bir Kadın Toplum Merkezi'ne ziyarette bulunan Markle, burada Voncouver halkı ile ilgili bilgi aldı. Öte yandan Markle, daha önce giydiği kıyafetleri tekrar giymesiyle de dikkat çekti.

5
Meghan ayrıca, üzerindeki kazağı ve pantolonu, daha önce başrolünde yer aldığı 'Suits' dizisinde de giymişti.

6
399 dolarlık Barbour marka montunu ilk olarak Mart 2017'de giymiş, 195 dolarlık Cuyana çantasını Haziran 2019'da Wimbledon'da kullanmıştı
7
Markle'ın Le Chameau marka çizmesinin değeri de 492 dolar. İngiliz medyası, Markle için 'Rahat ve mutlu' yorumunda bulundu.
8
Tıpkı yaptığı merkez ziyaretinde olduğu gibi Markle, artık resmi ziyaretlerde şık ve pahalı kıyafetler, topuklu ayakkabı, her daim yapılı saçlarla dolaşmak zorunda kalmayacak.

9
10
11

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Asi gelini bir rahatlık sardı! Bir hafta sonra ortaya çıkan Meghan kıyafetleriyle dikkat çekti - Son Dakika


Advertisement