Asi Şarkıcı Eminem'in Küçük Kızı Büyüdü! - Son Dakika

Asi Şarkıcı Eminem'in Küçük Kızı Büyüdü!

3 yıl önce

Eğer Eminem hayranıysanız bu küçük kızı tanımışsınızdır: Hailie! Tam adı Marshall Bruce Mathers olan Eminem'in yere göğe sığdıramadığı, onun için şarkı yaptığı küçük kızı Hailie....

1
Eminem'in hayatı ne kadar fırtınalı geçtiyse, Hailie'yi o kadar sakin ve huzurlu bir ortamda yetiştirdi. Ve O küçük kız şimdi büyüdü!

2
Şimdi 21 yaşında olan Hailie Michigan'da okudu ve dereceyle mezun oldu.

3
Hem annesi Kim Scott'a hem de babasına benzeyen genç kız, her ikisini de hayatını şekillendiren idoller olarak tanımlıyor.

4
Amaçlarına ulaşabilmek için onların desteğini her zaman hissettiğini belirten Hailie doğduğunda Eminem yalnızca 23 yaşındaydı ve geçim sıkıntısı yaşıyordu.

5
Ancak şimdi serveti tam 190 milyon dolar!

6
Anne ve babasının çalkantılı evliliği, ayrılıkları ve sonrasında yaşanan sıkıntıların kendisini yıpratmasına asla izin vermeyen Hailie genç, güzel ve başarılı bir kadın oldu.

7
Uzun zamandır birlikte olduğu erkek arkadaşıyla sağlıklı ve huzurlu bir ilişkisi olan genç kız şimdi Michigan'da yaşıyor.

8
Babasının tam aksine, sahne ışıkları ve parıltılı ünlüler dünyasından uzak durmayı tercih eden Hailie pek çok yardım kuruluşunda gönüllü olarak çalışıyor.

9
Sosyal medyayı pek aktif kullanmasa da Instagram'da 600 bine yakın takipçisi var.

10
İşte şarkılara ilham olan o küçük kızın şimdiki hali!

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 09.06.2017 01:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri