Son Dakika Haberleri: Aşık Olduğu Kişi Tarafından Reddedilince Kendini Baştan Yarattı

Aşık Olduğu Kişi Tarafından Reddedilince Kendini Baştan Yarattı

4 ay önce

Hoşlandığı kişi tarafından reddedilen ABD'li Aaron Anderson, büyük bir değişim geçirdi. Hayatını tamamen değiştirip herşeye sıfırdan başlayan Aaron, bu değişimden 2 yıl sonra hiç beklemediği bir gelişme yaşadı. O da reddedildiği kişinin kendisinden çok etkilenerek kapısına gelmesi oldu. İşte ABD'de yaşanan o ilginç hikaye...

1
ABD'de yaşayan Aaron Anderson, hoşlandığı adam tarafından reddedilince hayatını değiştirdi. Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ve hormon tedavisi gören Anderson, Erin olarak başladığı yeni hayatında geçmişte elde edemediği mutluluğa ulaştı.
2
ABD'nin Kentucky eyaletinde yaşayan 22 yaşındaki Aaron Anderson, 2 yıl önce Jared Norris'e ondan hoşlandığını söyledi. Norris ise kendisine karşı bir şey hissetmediğini söyleyince ikili uzun bir süre iletişim kurmadı.
3
4
5
Anderson bu süreçte cinsiyet değiştirme kararı alırken, yeni hayatına Erin olarak başladı.
6
2 yıl sonra Erin'i sosyal medyadan ekleyen Norris, gördüğü kişinin Aaron olduğunu anladı
7
İkili yeniden bir araya gelirken, bu kez Norris'in teklifiyle sevgili oldu.
8
İki sevgilinin benzersiz aşk hikayesi ABD ve İngiliz basınına da konu oldu.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Diğer Galeriler

Kilolarıyla Dalga Geçilen YouTuber Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu Mor Patates Kanser Riskini Azaltıyor İç Çamaşırı Defilelerinin Yıldızı ama Podyuma Çıkmak İçin Bunu Yapmak Zorunda 6 Aylık Japon Bebek, Gür Saçlarıyla Fenomen Oldu Ölen Babasıyla Öpücüklü Selfie Çeken Fenomen Olay Yarattı!