Aşırı Terlemede Son Çözüm 'Secret Yöntemi' - Son Dakika

Aşırı Terlemede Son Çözüm 'Secret Yöntemi'

6 yıl önce

1
Özellikle yazın daha fazla ortaya çıkan ve günlük hayatımızı etkileyen bir sorun haline dönüşebilen aşırı terlemeyle ilgili son çözümü Uzman Doktor Nihal Ergen anlattı. İşte 'Secret yöntemi'yle ilgili bilinmeyenler...

2
"Secret" yöntemi nasıl çalışıyor: Bu yöntemde çok ince mikro iğneler ile ciltaltı bölgesine girilmekte ve bu gölgeye radyofrekans dalgaları veriliyor. Radyofrekans dalgaları sayesinde bölgedeki ter bezlerinin işlevleri azaltılıyor.

3
Terlemenin tamamen kesilmesi mümkün mü?: Terlemenin tamamen kesilmesi istenmeyen sonuçlara yol açabildiğinden bu yöntem ile terleme tamamen kesilmemekte, normal seviyeye getirilmektedir.


4
Secret'in diğer yöntemlere olan üstünlükleri neler?: Bu yöntemin getirdiği en önemli yenilikler hiçbir yan etkisi olmaması, diğer yöntemlere göre çok daha az ağrı meydana getirmesi, günlük aktiviteye hemen geri dönülebilmesi ve kalıcı bir çözüm olması.

5
Bu yöntem hangi bölgelere uygulanabilir?: Koltukaltı bölgesindeki terleme şikâyeti etkin ve sorunsuz bir şekilde giderilebiliyor.

6
İşlem ne kadar sürer, kaç seans gereklidir?: Tedaviden tam olarak fayda görebilmek için en az 3 seans uygulamak gerekli ve her seans yaklaşık 20 dakika sürüyor.

7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 04:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tüm dünyayı yasa boğan efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın ölümüyle ilgili şok gerçek! Helikopter kazası nasıl gerçekleşti? Elazığ için düzenlenen yardım gecesine rekor bağışla damga vuran isimler Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti!

Son Dakika Haberleri