Aşırı Terlemede Son Çözüm 'Secret Yöntemi' - Son Dakika

Aşırı Terlemede Son Çözüm 'Secret Yöntemi'

11.04.2014 16:42

1
Özellikle yazın daha fazla ortaya çıkan ve günlük hayatımızı etkileyen bir sorun haline dönüşebilen aşırı terlemeyle ilgili son çözümü Uzman Doktor Nihal Ergen anlattı. İşte 'Secret yöntemi'yle ilgili bilinmeyenler...

2
"Secret" yöntemi nasıl çalışıyor: Bu yöntemde çok ince mikro iğneler ile ciltaltı bölgesine girilmekte ve bu gölgeye radyofrekans dalgaları veriliyor. Radyofrekans dalgaları sayesinde bölgedeki ter bezlerinin işlevleri azaltılıyor.

3
Terlemenin tamamen kesilmesi mümkün mü?: Terlemenin tamamen kesilmesi istenmeyen sonuçlara yol açabildiğinden bu yöntem ile terleme tamamen kesilmemekte, normal seviyeye getirilmektedir.

4
Secret'in diğer yöntemlere olan üstünlükleri neler?: Bu yöntemin getirdiği en önemli yenilikler hiçbir yan etkisi olmaması, diğer yöntemlere göre çok daha az ağrı meydana getirmesi, günlük aktiviteye hemen geri dönülebilmesi ve kalıcı bir çözüm olması.

5
Bu yöntem hangi bölgelere uygulanabilir?: Koltukaltı bölgesindeki terleme şikâyeti etkin ve sorunsuz bir şekilde giderilebiliyor.

6
İşlem ne kadar sürer, kaç seans gereklidir?: Tedaviden tam olarak fayda görebilmek için en az 3 seans uygulamak gerekli ve her seans yaklaşık 20 dakika sürüyor.

7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Aşırı Terlemede Son Çözüm 'Secret Yöntemi' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti