Aşırı Zayıflıktan Ölmesi Beklenen Genç Kız Spor Sayesinde Kurtuldu - Son Dakika

Aşırı Zayıflıktan Ölmesi Beklenen Genç Kız Spor Sayesinde Kurtuldu

11.06.2017 13:41

1
Çağın hastalığı haline gelen anoreksiyadan spor ve sağlıklı beslenme ile kurtulup, muhteşem fiziğiyle herkesi büyüleyen Abby Pollock'un size de ilham olabilecek bu hikayesini sizler için hazırladık.

2
Kilo vermek isterken anoreksiya hastalığına yakalanan genç kız için artık herkes ölecek gözüyle bakarken o spora başlayarak adeta yeniden doğdu. Aşırı zayıflık olarak bilenen anoreksiyadan kurtularak adeta birçok genç kız ilham olan Abby, sporu artık hayatının bir parçası olarak görüyor.

3
2012 yılında günlük 900 ve 1000 kalori arasında beslenen Pollock, anoreksiya belirtileriyle de mücadele etmeye çalışıyormuş.

4
Günlük kalori miktarını 1700'e çıkarmış ve tamamen sağlıklı besinlerle beslenmeye başlamış.

5
Haftada 4 gün 1 saat spor yapan Abby, bir gün sırt ve biseps, bir gün omuz ve triseps, iki gün de alt bedeni için ağırlıklı squat antremanı yapıyor.

6
Vücudundaki büyük değişimi görmeye başladığını ve ince bel ile kalkık poposunun sırrının tamamen ağırlık çalışmaları olduğunu söylüyor.

7
Haftada bir kere de suşi gibi sevdiği bir yemek ile kendini ödüllendiriyor.

8
Estetik hiçbir müdahaleye uğramadan, sadece fitness ve beslenme rutinini değiştirerek sonunda istediği görüntüye kavuştu.

9
Üniversiteye başladığı yıl 10 kilo veren 23 yaşındaki Abby bu fiziğe kavuşmak için uzun bir yoldan geçti.

10
Artık tükettiği her kalori için suçluluk duymak yerine, bunu bedensel ve zihinsel gelişimini sağlayacak yakıtı olarak gördüğünü söylüyor.

11
Bunun yanı sıra tabii ki egzersiz programında da değişikliğe gidip, özellikle ağırlık çalışmalarına başladığında asıl değişimi gördüğünü söylüyor.

12
13
14
15

Son Dakika Aşırı Zayıflıktan Ölmesi Beklenen Genç Kız Spor Sayesinde Kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor