Tecavüze Uğradı, Asitli Saldırıyla Tanınmaz Hale Geldi Ama Vazgeçmedi! İşte, Katie Piper'in İnanılmaz Öyküsü - Son Dakika

Tecavüze Uğradı, Asitli Saldırıyla Tanınmaz Hale Geldi Ama Vazgeçmedi! İşte, Katie Piper'in İnanılmaz Öyküsü

29.12.2018 11:34

İngiliz sunucu Katie Piper, 2008 yılında Stefan Sylvestre tarafından asitli saldırıya uğradıktan sonra yüzü tanınmaz hale gelmişti. 40 ameliyat geçiren Piper'ın hayatı normale dönüyor.

1
Tecavüze Uğradı
Tecavüze Uğradı
35 yaşındaki İngiliz Katie Piper, kabus dolu günleri geride bırakıyor. 25 yaşındayken Stefan Sylvestre tarafından önce tecavüze uğrayan genç kadının ilk şoku bu değildi.
2
Yüzüne Asit Atıldı
Yüzüne Asit Atıldı
Tecavüz şokunu atlatamayan Katie Piper'ın yüzüne asit atan Stefan Sylvestre ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Tam 40 ameliyat geçiren Katie Piper, tüm dünyada mücadelenin simgesi oldu.
3
40 Ameliyat Geçirdi
40 Ameliyat Geçirdi
Eski sevgilisi Daniel Lynch'in planladığı ve Stefan Sylvestre adlı saldırganın gerçekleştiği saldırı sonrasında tam 40 ameliyat geçiren Piper'ın gözleri artık eskisi gibi görmüyor.

4
Film Gibi Hayatı Belgesel Oldu
Film Gibi Hayatı Belgesel Oldu
Katie: Benim Güzel Yüzüm isimli belgeselde hayatı anlatılan Katie Piper'ın öyküsünü tam 3,3 milyon kişi izledi. Channel 4'te yayınlanan belgeselin ardından, Katie: Benim Güzel Arkadaşlarım isimi programda hastalık, kaza ve saldırı ile görünümü bozulan insanların öyküsünü anlatan Piper, güzelliğiyle değil, öyküsüyle ve mücadelesiyle televizyon kariyerine hızlı bir yükselişe geçti.
5
Vakıf Kurdu
Vakıf Kurdu
Fiziksel görünüşü bozulmuş insanlara yardımcı olmak amacıyla, 2009 yılında Katie Piper Vakfı'nı kuran 35 yaşındaki sunucu, tüm enerjisini umut ışığı olmaya harcıyor.

6
2015 Yılında Evlendi
2015 Yılında Evlendi
2015 yılında Richard James Sutton ile evlenen Katie'den mutlu da bir haber geldi.
7
Kızıyla Hayata Bir Kez Daha Bağlandı
Kızıyla Hayata Bir Kez Daha Bağlandı
Piper, 2017 yılında kızı Penelope'yi dünyaya getirdi ve hayata bir kez daha tutundu.
8
"Minnettarım"
Minnettarım
Noel gecesinde sosyaş medya hesabından bir paylaşım yapan Piper, "Hayata minnettarım" notuyla bu fotoğrafı paylaştı.
9
Gittikçe İyileşiyor
Gittikçe İyileşiyor
10 yıl içerisinde sayısız operasyon geçiren Piper'in yüzü gittikçe iyileşiyor.
10
Katie Piper'in hayatı artık normale dönüyor. Güzellik algısını yıkan ve mücadelenin simgesi olan Piper, kariyerindeki yükselişle de her şeyin görünüm olmadığını kanıtlamış oldu.
11

Son Dakika Tecavüze Uğradı, Asitli Saldırıyla Tanınmaz Hale Geldi Ama Vazgeçmedi! İşte, Katie Piper'in İnanılmaz Öyküsü - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş