Aşk 101'in güzelleri güzeli Burcu öğretmeni paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor - Son Dakika

Aşk 101'in güzelleri güzeli Burcu öğretmeni paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor

Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu öğretmen karakterine hayat veren güzeller güzeli oyuncu Pınar Deniz paylaşımlarıyla adeta büyülüyor. Makyajsız haline bile beğeni yağan Deniz, son günlerin çok konuşulan isimlerinden.

1
Güzelliği ve oyunculuğu ile adından söz ettiren Pınar Deniz, yer aldığı gençlik dizisi Aşk 101'de Burcu öğretmen karakterine hayat veriyor.

2
Netflix'in son dönem en çok beğenilen dizilerinden olan Aşk 101'de bir gurup haylaz öğrenciyi okul yönetimine karşı koruyan ve savunan Burcu öğretmen, sosyal medyada ise hayranlarını büyülüyor.

3
Duru güzelliği ile izleyiciyi ekranlara killtleyen başarılı oyuncu son paylaşımıyla beğeni rekoru kırdı.
4
1993 doğumlu oyuncu, kariyerine Sil Baştan dizisiyle başladı. Vatanım sensin dizisiyle ününe ün katan Deniz, izleyiciye kendini sevdirmeyi başardı.
5
Bizi oyunculuğu ile ekranlara kilitlerken bir taraftan sosyal medya paylaşımlarıyla da gelen beğeni ve yorumlarla güzelliğini tescilliyor.

6
Şimdilerde karantinada olan Deniz, son olarak makyajsız paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurmayı başardı.
7
İşte Pınar Deniz'in"Tablo gibi" dedirtecek paylaşımlarından bazıları;
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mauritius halkı okyanusa sızan petrolü temizlemek için saçlarını bağışlıyor YouTuber Mark Rober'ın çılgın deneyi yürekleri ağızlara getirdi! Okyanusa kan döküp köpekbalıklarının arasına daldı Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı 55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün Dünyanın en tehlikeli örümceği! Tek ısırığı acı çekerek öldürüyor, bir yan etkisi daha var ki akıllara zarar