Aşk Adası'nın yıldızı isyan etti: Yaşlı komşum çalılıklara gizlenip fotoğraflarımı çekti - Son Dakika

Aşk Adası'nın yıldızı isyan etti: Yaşlı komşum çalılıklara gizlenip fotoğraflarımı çekti

28.04.2021 10:49

İngiltere'nin popüler televizyon programı Love Island'da yarışan, yarışmadan sonra şöhreti yakalayan Maura Higgins, ünlü olmanın kötü taraflarıyla tanıştığını söyledi. Genç yarışmacı yaşlı komşusunun çalıların arasına gizlenip fotoğrafını çektiğini söyledi.

1
Ünlü olmanın iyi olduğu kadar kötü tarafları da olduğunu söyleyen genç yıldız, özellikle hayranlarının nerede yaşadığını bilmenin çok kötü olduğunu dile getirdi.
2
"Evime gelen insanlar yüzünden zor günler yaşadım" diyen Maura Higgins, özellikle yaşlı komşusunun yaptıkları karşısında çok korkmuş.
3
"Yaşlı bir sürüngen gibi çalıların arasından girip, fotoğraflarımı çekmeye başladı. Çok korktum, ne yapacağımı şaşırdım. Başımı çevirdiğimde neredeyse burun burunaydık" diyen genç kadın, "Mahremiyetinizin kalmaması çok kötü bir şey" dedi.

4
Yaşadığı bu kötü deneyimden sonra ülkesi İrlanda'dan Londra'ya taşındığını dile getirdi.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Aşk Adası'nın yıldızı isyan etti: Yaşlı komşum çalılıklara gizlenip fotoğraflarımı çekti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu
Advertisement