Aşk Adası yarışmacıları tanışır tanışmaz battaniye altına girip dakikalarca öpüştü - Son Dakika

Aşk Adası yarışmacıları tanışır tanışmaz battaniye altına girip dakikalarca öpüştü

17.06.2020 09:13

Avustralya'da yayınlanan Aşk Adası programının ilk bölümünde, iki yarışmacı Erin ve Eden tanıştıktan birkaç saat sonra aynı yatağa girip battaniye altında dakikalarca öpüştü.

1
Love Island Australia'da program başlar başlamaz izleyicileri ekrana kilitleyen bir olay yaşandı. Henüz birkaç saat önce tanışan Erin ve Eden, yarışmanın ilerleyen saatlerinde oldukça yakınlaştılar.
2
Battaniye altında çok samimi hareketlerde bulunan çifti izleyen izleyiciler, çiftin programda cinsel ilişkiye girecek ilk çift olma ihtimallerinin çok yüksek olduğunu söylediler.
3
İzleyiciler sosyal medya üzerinden çiftin birkaç saat içinde bu kadar samimi olmalarından dolayı bu olayın sürpriz verici olduğunu ifade ettiler.
4
Kadın yarışmacı olan Erin, programda eşleşmek için tüm erkek yarışmacıları reddettikten sonra kalan son erkek aday olan Eden ile eşleşti.
5
25 yaşındaki Erin Alysha Barnett, daha önce 'Ben Ünlüyüm' adlı reality TV dizisinde rol almıştı. Sosyal medyada da oldukça aktif olan yarışmacının 360.000 takipçisi bulunuyor.
6
27 yaşındaki Eden ise hapishane memuru olarak hayatını sürdürüyor.
7
8
9
10

Son Dakika Aşk Adası yarışmacıları tanışır tanışmaz battaniye altına girip dakikalarca öpüştü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (32)
  • sedef: yanlıs yonlendiriyor yanlıs ornek olyor ne ya cocuklarınız neyı yapmak ısterse onu yıne yapıyor zaten sadece sızın haberınız olmuyor yapmak ısteyene kımse manı olamaz zaten karakterlı sahıslar yetıstırın merak etmeyın ozman kımseden etkılenmez kendı dogruları olur... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement