Son Dakika Haberleri: Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi

Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi

2 ay önce

Love Island'ın popüler yarışmacısı Francesca Allen, Saint Tropez'de gizemli bir erkekle sarmaş dolaş halde görüntülendi.

1
Katıldığı yarışmaya programıyla şöhrete kavuşup fenomene dönüşen Francesca Allen, St Tropez'deki ünlü bir fransız restoranı L'Opéra çıkışı bir adamla uygunsuz halleriyle kameralara yakalandı.
2
23 yaşındaki güzel yarışmacı aynı zamanda İngiltere Essex'de bir giyim mağazasının da sahibi. Aşk Adası'nda istediği tek şey ideal erkeğini bulmaktı. Francesca, ideal erkeğini; onu gerçekten sevip önemseyecek, 'eğlenceli ve rastgele' biri olarak tanımladı ama güzel yarışmacı maalesef aradığı aşkı villada bulamadı.
3
Aşkı bulamayan Francesca Allen şimdilerde gönlünü gün ediyor. Öyle ki sabahın erken saatlerinde sokakta bir erkekle uygunsuz halleri İngiliz basınına malzeme oldu.
4Haber Yayın Tarihi: 17.08.2019 11:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı Alevler tüm binayı sardı! İşte Tuzla'daki fabrika yangınından korkunç kareler Psikolojik sorunları olan 59 yaşındaki baba, kızının düğün gününde evi havaya uçurdu! Dünyanın en ateşli mafya lideriydi! Sevgilisinin yatağında ölü bulundu Süt Kardeşler'in Afife'si bakın hangi ünlünün eşi çıktı!