Aşk bitti, dostluk bitmedi! Ayrıldıktan sonra arkadaş kalabilen 7 ünlü - Son Dakika

Aşk bitti, dostluk bitmedi! Ayrıldıktan sonra arkadaş kalabilen 7 ünlü

01.05.2021 17:11

Eski sevgiliyle arkadaş kalabilme çoğu kişiye göre toksik bir düşünce gibi gelse de, ünlüler dünyasında gönül işleri biraz farklı işleyebiliyor. Öyle ki fırtınalı aşk yaşayıp yıldırım nikahıyla evlenen bazı ünlüler eski eş ve sevgilileriyle yıllarca iki sıkı dost gibi görüşebiliyorlar. İşte o ünlülerden bazıları...

1
Orlando Bloom ve Miranda Kerr
Orlando Bloom ve Miranda Kerr
Victoria's Secret modeli Miranda Kerr ve oyuncu Orlando Bloom 2010'da evlenmişti. Çift 3 yıl sonra ayrılsa da sık sık birlikte görüntülendi. Ardından Bloom, Katy Perry ile ilişki yaşamaya başladı.
2
Jennifer Lopez ve Marc Anthony
Jennifer Lopez ve Marc Anthony
Jennifer Lopez, Marc Anthony ile yaklaşık 10 yıl evli kaldı. Bugün Lopez, Marc'ı "en iyi arkadaşım" olarak nitelendiriyor.
3
Angelina Jolie ve Billy Bob Thornton
Angelina Jolie ve Billy Bob Thornton
Angelina ve Billy arasındaki ilişki Hollywood'un en çılgın ilişkisi olarak adlandırılıyordu. Çift 3 yıllık evliliklerinde, içinde birbirlerinin kanlarının olduğu şişleri boyunlarında taktı ve birbirlerinin adını dövme yaptırdı. Ayrıldıktan sonra ise arkadaşlıklarını sürdürdüler. Angelina Jolie, Billy için "yüzün ağrıyana kadar seni güldürebilen" adam demişti.
4
Brad Pitt ve Jennifer Aniston
Brad Pitt ve Jennifer Aniston
Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın aşkı uzun süre magazin sayfalarını meşgul etti. Çiftin ayrılmasındaki neden, Pitt'in rol arkadaşı Angelina Jolie ile aşk yaşaması olarak kulak kulağa yayıldı. Ayrılığın ardından Brad Pitt, Angelina Jolie ile evlendi ancak Aniston ile arkadaşlığı da devam etti.
5
Cameron Diaz ve Justin Timberlake
Cameron Diaz ve Justin Timberlake
Cameron Diaz ve Justin Timberlake 4 yıl ilişki yaşadılar. Çift ayrıldıktan sonra aynı yapımda rol aldılar. Diaz yaptığı açıklamada kendisi ve Justin'in hala iyi arkadaş olduklarını söylemişti.
6
Demi Moore ve Bruce Willis
Demi Moore ve Bruce Willis
15 yıl evli kalan Demi Moore ve Bruce Willis'in 3 çocukları var. Çift ayrılsalar da en iyi arkadaş olarak kalmayı başardı.
7
Heidi Klum ve Seal
Heidi Klum ve Seal
Heidi Klum ve Seal, boşansalar da iyi arkadaş olarak kalmayı başardılar. Çift hala birlikte akşam yemeğine çıkarken görüntülenebiliyor.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Aşk bitti, dostluk bitmedi! Ayrıldıktan sonra arkadaş kalabilen 7 ünlü - Son Dakika


Advertisement