Son Dakika Haberleri: Aşk Boy Farkı Tanımaz

Aşk Boy Farkı Tanımaz

8 yıl önce

1
İşte sevgilileri ile aralarında boy farkı olan ünlüler..
2
Ünlü oyuncu Hayden Panettiere, kendisinden hayli uzun sevgilisiyle magazin basınının diline bu karelerle düşmüştü. Fakat ünlü oyuncu ve sevgilisi Wladimir Klitschko artık birarada görmek imkansız. Çünkü ünlü çiftin yollarını ayırdıkları duyruldu. Yine de bu kareler aşkın boy farkı dinlemediğinin kanıtı olarak magazin tarihine geçti.
3
New York'un göbeğinde el ele dolaşırken görülen Kim Kardashian'la NBA oyuncusu sevgilisi Kris Humphries da gözden kaçmayacak kadar ilginç bir ikili oluşturuyor.
4
İkilinin yan yana çekilen fotoğraflarında görülen boy farkını yorumlayan magazin basını "araya merdiven gerekli" ifadelerini kullandı.
5
Bir dönem yarışma programı hostesliği için Türkiye'de de bulunan eski Playboy modeli Victoria Silvsted, yeni yıl tatili sırasında sevgilisiyle plajda görüntülendi. Ünlü modelin yıllara meydan okuyan fiziği ve sevgilisi ile arasındaki boy farkı dikkat çekti.
6
7
Hollywood'un bir çok ünlü çifti de boy farkı nedeniyle fotoğraflara böyle yansıyor. İşte bazı örnekler...
Nicole Kidman-Keith Urban
8
Petra Nemcova-James Blunt
9
Seth Green-Candace Bailey
10
Ben Stiller-Christine Taylor
11
Sophie Monk-Benji Madden
12
Christopher Knight-Adrianne Curry
13
Tom Cruise-Katie Holmes
14
Usher-Tameka Foster
15
David Spade - Brittany Daniel
16

Corey-Susie Feldman

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir Acayip Karşılama! Milyonlarca Kişi Birbirine Toz Fırlattı Pavyondan Kurtardığı Yıldız Tilbe'yi, Aşık Olduğu Adamla Bastı! Fırfırlı Gömleğiyle Şiir Okuyan Bu Küçük Kız, Şimdilerde Magazin Gündemini Kasıp Kavuruyor! 'Evlilikten Sıkıldım' Diyerek, Tüm Ailesini Katletti! Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum!