Bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu'nun Cemile'sine bir de şimdi bakın! - Son Dakika

Bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu'nun Cemile'sine bir de şimdi bakın!

11.11.2019 11:43

Yayınlandığı döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinde mutfak çalışanı Cemile karakterine can veren Pelin Ermiş, güzelliğiyle baş döndürüyor.

1
Türkiye'nin reyting rekorları kıran efsane dizilerinden Aşk-ı Memnu'da Cemile karakterini başarıyla canlandıran Pelin Ermiş'in yıllar içindeki değişimi gözlerden kaçmadı.
2
Pelin Ermiş, 20 Ağustos 1982 yılında doğdu. Ermiş'in ilk rolü 2007 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Vazgeç Gönlüm dizisindeki Zeliha olmuştu.
3
Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncunun yıldızı Beren Saat'in başrolünde yer aldığı Aşkı Memnu ile parladı.
4
Cemile karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu dizinin ardından yaklaşık üç yıl kamera karşısına geçmemişti.
5
Ermiş, Aşk-ı Memnu dizisinden sonra uzun bir ara verdi ama birçok dizide de rol aldı.
6
7
Şimdilerde 37 yaşında olan Pelin Ermiş, kilo da vermesinin etkisiyle güzelleştiğini düşünen takipçileri tarafından, "Estetik dediğin böyle yapılmalı!" yorumları alıyor.
8
Cehennem adlı sinema filminde Esra karakteri ile beğeni almayı başaran oyuncu yine meşhur dizilerden Adını Feriha Koydum adlı dizide Gülsüm karakteri ile seyirci ile buluştu.
9
İşte Pelin Ermiş'in Instagram pozları...
10
2011 senesinde Mazi Kalbimde Yaradır dizisinde Züleyha ile karşımıza çıkan oyuncu Fasülye, Hayat adlı yapımlarda yer almıştı
11
12
Güzel oyuncu estetikli mi, değil mi bilinmez ama kendisinde ufak değişikliklerin yapıldığı kesin! Mesela kaşları eski görüntüsüne göre daha kalkık gözüküyor. Belki ufak bir çene dolgusu.
13
Ermiş'i gören çoğu kişi dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez'e de benzetiyor.
14
15
16
17
18
Güzel oyuncu en son Yönetmenliğini Lerzan Pamir'in üstlendiği Yoldan Çıkan Oyun'da rol aldı.
19
Ermiş, Talimhane Tiyatrosu'nda oyunculuk kariyerine devam ediyor.
20
21
22
Hangimiz Sevmedik dizisinde Emel karakteri ile kamera karşısına çıkan oyuncu 2017 yılında Kiraz Mevsimi adlı dizide, en son ise ekranların sevilen dizisi Avlu'da Sezen karakterini canlandırdı.

Son Dakika Bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu'nun Cemile'sine bir de şimdi bakın! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı "Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu