Aşk tatili! Kaya Çilingiroğlu yeni sevgilisiyle plajda yakalandı - Son Dakika

Aşk tatili! Kaya Çilingiroğlu yeni sevgilisiyle plajda yakalandı

56 yaşındaki iş adamı ve futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, yeni sevgilisi Sevcan Karahan ile plajda objektiflere yakalandı.

1
Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, yeni sevgilisi Sevcan Karahan ile tatil yapıyor.
2
Milliyet'in haberine göre, Çilingiroğlu-Sevcan Karahan çifti, önceki gün Bodrum Gündoğan'da görüntülendi.

3
Gölgede oturup yemek yiyen çiftten Çilingiroğlu, sıcaktan bunalınca suya atladı.
4
56 yaşındaki futbol yorumcusunun, karantina döneminde kilo aldığı gözlerden kaçmadı.

5
Sevcan Hanım'ın, ayağa kalkarken pareo giymesi dikkat çekti.
6
Kaya Çilingiroğlu, uzun bir süre kendisinden 17 yaş küçük Seda Sevin ile aşk yaşamıştı. Ancak ünlü çift, geçen yıl ayrılık kararı alarak herkesi şaşırtmıştı.
7
Ayrılığa Çilingiroğlu'nun eski eşi Hülya Avşar'ın sebep olduğu iddia edilmiş, konuyla ilgili olarak Seda Sevin "Güzel keyifli bir ilişkiydi, zamanla heyecanı bitti. Zaman aşımı oldu güzel bir şekilde dostça ayrıldık. Ayrılığımızın Hülya Avşar'la ilgisi yok" açıklamasını yapmıştı. Uzun bir süre yalnız olan Çilingiroğlu, Sevcan Karahan'la yeni bir aşka yelken açtı.

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı