Askeri Araç Eve Girdi 1 Şehit - Son Dakika

Askeri Araç Eve Girdi 1 Şehit

15.09.2010 21:17

1
Malatya'da askeri personel taşıyan servis otobüsü yokuş aşağı inerken dönüş yolunda freni patlayınca apartmanın 2'nci katına girdi. Kazada askeri serviste görevli muhafız piyade er Sinan Akdeniz şehit olurken, şoför ile ev sahibi çift yaralandı.

2
Kaza saat 18.00 sıralarında Beydağı Mahallesi Kanalboyu Caddesi'nde meydana geldi.
3
Askeri personeli TOKİ konutlarına bırakan Ahmet Karaçoculu yönetimindeki servis otobüsü, dönüş yolunda yokuş aşağı inerken freninin patlaması sonucu hızlanarak virajı alamayınca apartmanın ikinci katından içeri girdi.
4
Kazada 7'nci Ana jet üs Komutanlığı'nda vatani görevini yapan ve servis aracında muhafız olarak görevli piyade er Sinan Akdeniz'in şehit olurken, şoför Karaçoculu ile evde bulunan Hüseyin Duran ve eşi Yüksel Duran çifti yaralandı.
5
Duran çifti ile bolkundan bir kısmı oturma odasına kadar giren otobüste sıkışan ve sivil savunma ekiplerinin çabası sonucu kurtarılan şöför Ahmet Karaçoculu ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Askeri Araç Eve Girdi 1 Şehit - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı