Son Dakika Haberleri: Aşkı İçin İntihar Etti

Aşkı İçin İntihar Etti

9 yıl önce

1
İzmir'de, Bornova Anadolu Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki Yüksel Sesgir, Halkapınar İstasyonu'nda montunu çıkardıktan sonra kendisini banliyö treninin önüne atarak yaşamına son verdi.
2
Sesgir'in montunun cebinden, "Ben daha 17 yaşındayım ama köpek gibi aşığım. Baba beni affedin, böyle birşeyi yapabileceğimi hiç düşünmezdim. Ö.'yü çok seviyorum. Onun bir suçu yok. Ona kızmayın, sahip çıkın" yazılı not çıktı.


3
Bornova Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Yüksel Sesgir, bugün saat 11.30 sıralarında tek başına geldiği istasyonda, beklemeye başladı. Bir süre sonra üzerindeki montunu çıkararak ağacın altına bırakan Sesgir, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında Karşıyaka yönünden gelen banliyö treninin önüne atladı.
4
Vatandaşların uyarısı üzerine trenin durmasının ardından, sağlık ve polis ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahalede bulundu ancak, Yüksel Sesgir'in öldüğü belirlendi. Bu sırada büyük şok yaşayan yolcular tahliye edildi.

5
6
7Haber Yayın Tarihi: 10.03.2011 04:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu