Aşkı İçin İntihar Etti - Son Dakika

Aşkı İçin İntihar Etti

10.03.2011 16:55

1
İzmir'de, Bornova Anadolu Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki Yüksel Sesgir, Halkapınar İstasyonu'nda montunu çıkardıktan sonra kendisini banliyö treninin önüne atarak yaşamına son verdi.
2
Sesgir'in montunun cebinden, "Ben daha 17 yaşındayım ama köpek gibi aşığım. Baba beni affedin, böyle birşeyi yapabileceğimi hiç düşünmezdim. Ö.'yü çok seviyorum. Onun bir suçu yok. Ona kızmayın, sahip çıkın" yazılı not çıktı.

3
Bornova Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Yüksel Sesgir, bugün saat 11.30 sıralarında tek başına geldiği istasyonda, beklemeye başladı. Bir süre sonra üzerindeki montunu çıkararak ağacın altına bırakan Sesgir, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında Karşıyaka yönünden gelen banliyö treninin önüne atladı.
4
Vatandaşların uyarısı üzerine trenin durmasının ardından, sağlık ve polis ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahalede bulundu ancak, Yüksel Sesgir'in öldüğü belirlendi. Bu sırada büyük şok yaşayan yolcular tahliye edildi.

5
6
7

Son Dakika Aşkı İçin İntihar Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor