Aşkınızı Alevlendirecek 10 Yiyecek - Son Dakika

Aşkınızı Alevlendirecek 10 Yiyecek

13.02.2016 10:48

1
Mineral tuzlar, vitaminler, şeker, organik asitler, elzem yağ asitleri bulunduran yağ ve protein çok az olmasına karşın geniş spektrumlu yağ asitleri ve aminoasitler kendine has tadını oluşturmakla birlikte besin değerini ve gücünü arttırır.

2
Güçlü bir C vitamini deposu. Cinselliği arttırıcı etkisi vardır. Yaşlanmayı geciktirir. E vitamini içeriği ile sperm sayısını ve cinsel organlara giden placestatekan dolaşımını arttırmaktadır.

3
Çinko içeriği ile afrodizyak etki gösteren istiridye sperm çoğalmasına yardımcıdır.

4
Magnezyum, fosfor, kafein içeren çikolata cinsel mutluluğunuz da etkilidir.

Içerisindeki magnezyum ve fosfor ile cinselliğe yardımcıdır.

5
Aşık olanların beyni de feniletilamin salgıladığı için, çikolatanın afrodizyak olduğu düşünülüyor. Belki de bu rahatlatıcı özelliği nedeniyle adet kanamaları öncesinde ya da sırasında hormonların etkisiyle gerginlik yaşayan kadınlar çikolataya yöneliyor.

6
Magnezyum deposu olan muz strese karşı etkilidir. Endorfin deposudur. Endorfin mutluluk sağlayan bir hormondur.

7
Omega 3 yağ asit içeriği ile ereksiyon sağlayan cinsel gücü arttıran en önemli kuruyemişler arasındadır.

8
Bademde cinsellik hormonlarının üretimi için gereken yağ kökenli maddelerden bulunur. Ayrıca spermleri çok daha dayanıklı kılan E vitamini de bol miktarlarda mevcuttur.

9
Kabak çekirdeği de çinko açısından çok zengin olan yiyeceklerden biri. Çinko da bildiğiniz üzere cinsel isteğin ve verimliliğin artmasında kilit bir rol üstleniyor. Hollandalılar tarafından yapılan bir araştırmaya göre folik asit ve çinko içerikli yiyecekler sperm miktarını büyük ölçüde artırıyor. O zaman eve gelirken kuruyemişçiyi es geçmemekte fayda var.

10
Acı yiyeceklere yakıcı özelliği veren madde kapsaisindir. Bu madde beynin endorfin salınım hızını artırır. Acı yiyecekler sinir sistemini de harekete geçirir; bu da cinsel arzuda artışa giden yolun kapısını usul usul aralar.

11
Salatalık/

Yapılan araştırmalara göre kadınlarda cinsel arzu uyandıran en etkili kokulardan biri de salatalık kokusu! E iş onu havaya sokmaya kaldıysa, akşam yemeğinde güzel bir salata hazırlayarak işe başlayabilirsiniz.

12
ZENCEFİL/ Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, cinsel isteği de artırıyor. Bu nedenle yediklerinize ya da içtiklerinize biraz da olsa zencefil katabilirsiniz.

13
VANİLYA/ Hem bedeni, hem de sinirleri güçlendirir, cinsel gücü artırır. Tatlı ve keklerde bol bol kullanılabilir.

14
İNCİR/ Erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü afrodizyaklardan biri de incir. E ve B vitaminleri açısından çok zengin. Sindirimi kolaylaştıran incir cinsel yaşamınızı renklendirmenize de yardımcı olacak.

15
KEREVİZ/ Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30'lu yaşlarda mutlaka yiyin.

16
SARIMSAK: İçinde glikoz ile protein, kalsiyum, fosfor, demir ve A, B, C vitaminleri bulunan sarımsak, cinsel gücü artırır ancak doğru kullanılmadığında da partnerinizi kaçırır. Sarımsağı tercih ederken unutmamanız gereken şey asla çiğ olarak tüketmemeniz.

17
GİNSENG/ Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur.

18
LAHANA/ İçindeki bazı enzimler cinsel gücü artırıyor. Araştırmalar lahana yiyen erkeklerin yüzde 90'ının aşırı cinsel istek duyduğunu kanıtlıyor.

19
KUŞDİLİ/ Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

20
ANTEP FISTIĞI/ Protein ve bol E vitamini içerir. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar. Mutlu bir evlilik için, afrodizyak otlardan yararlanmakta fayda var.

21
İçerdiği çinko miktarı nedeniyle, erkeklik hormonlarının yapımını artırıyor. Aynı zamanda sperm kalitesini de artırır.

22
MAYDONOZ/ Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırdığı kanıtlandı.

23
ROKA/ Yeşil sebzeler içinde en değerlisi rokadır. Cinsel gücü artırır.

24
TARÇIN/ Hormonları çalıştırır, cinsel gücü artırır. Bir bardak suya bir çay kaşığı atılıp çay gibi içilebilir.

25
YULAF/ Özellikle kadınlarda cinsel isteksizliği giderir.

Son Dakika Aşkınızı Alevlendirecek 10 Yiyecek - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement