Aşkları Adliyelik Oldu - Son Dakika

Aşkları Adliyelik Oldu

1
Milas'ın Ören Beldesi'ndeki sanayi sitesinde kahve işleten lise mezunu Ramazan Özkaynak (34), ailesi aynı beldede yaşayan Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bölümü birinci sınıf öğrencisi İlknur Okur (20) ile geçen Mayıs ayında tanıştı.
2
Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. İki genç, aşklarını nikah masasına taşımaya karar verip, konuyu ailelerine açtı.
3
Ancak anne Nurhayat Okur (42) ile Yeniköy Termik Santrali'nde memur olarak çalışan baeba Vedat Okur (45) kızlarının kahveciyle evlenmesine karşı çıktı.
4
Aileleri karşı çıkınca kaçarak evlenmek isteyen genç çift, nikahlarını kıymadığını ileri sürdükleri nikah memuru ve kendilerini tehdit ettiğini iddia ettikleri kızın anne ve babası hakkında jandarma ve savcılığa suç duyurusunda bulundu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 28.10.2010 19:20

Son Dakika Aşkları Adliyelik Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor