Aşkları İçin Herşeyi Göze Aldılar! - Son Dakika

Aşkları İçin Herşeyi Göze Aldılar!

26.06.2013 07:40

Ünlü sanatçılar aşkları için öyle şeyler yaptılar ki duyanlar inanamadı.

1
Türkiye'nin ünlüleri geçmişte aşık oldukları insanlar için yaptıkları davranışlar herkesi hem şaşıtıyor hem güldürüyor. Kimisi yaptıklarından pişman olurken kimisi bu yaptıklarından pişman olmadı. Sonuçta hepsi aşkları uğruna herşeyi göze aldı. İşte Ünlüler aşkları için göze aldıkları çılgınlıklar:
2
Yusuf Güney:'Tarlaya 'Aşkım' yazdırdım. Pilotluk eğitimi alıyordum. Sevgilime doğum günü için bir sürpriz yapmak istedim ve bir tarlaya uçakla Doğum günün kutlu olsun aşkım yazdım.
3
Doğum günü geldi çattı. O gün onu yanıma aldım ve uçuyorken aşağıya bakmasını istedim. Aşağıdaki yazıyı görünce çok sevindi. Onun için de çok farklı bir doğum günü hediyesi olmuştu.
4
Nilgün Belgün: Her Gün İzmirr gittim geldim Bir zamanlar aşkım için haftanın üç günü sabah İzmire gidip akşam İstanbula dönüyordum.
5
İstanbulda oyunum olduğu için mecburen dönmek zorunda kalıyordum. Ama asla pişman değilim. Bence aşk, pişmanlık duymamaktır
6
Alp Kırşan: "Sarhoş halde Kuşadasına gittim İzmirdeyken sabahın 05.00ine kadar bir parkta oturup, içtim. Sonra arabaya atlayıp, Kuşadasına sevgilimi görmeye gittim.
7
''Kapısını çaldım. Kız şoke olmuş vaziyette kapıyı açtı. Bir kere dudağından öptüm ve tekrar aynı sarhoş halimle İzmire döndüm. Hatta yolda bir de kaza atlattım. O kız sonradan ünlü biri oldu.'' dedi.
8
Ece Gürsel: Sevgilimin adını dövme yaptırdım.Eski erkek arkadaşımın adının baş harfini parmağıma dövme yaptırmıştım.
9
Pınar Aylin: Evlendim!Aşk için yaptığım en büyük çılgınlık evlenmek oldu.
10
Bundan da hiç pişman değilim; çünkü en güzel hazinem olan kızım Mayam var
11
Kenan Işık: Bugüne dek yaptığım en büyük çılgınlığım evlenmekti. İlk evliliğimde bu çılgınlığımdan dolayı memnun değildim. Ama ikinci kez evlenme kararı aldığım için çok memnunum.
12
Hakan Ural: 'Hayatımı verdim! Hayatımızı, geleceğimizi verdik daha ne yapalım! Pişman değilim tabii; her şey kısmet ve kader. Bunlardan edindiğim kazanımlar var. Her şeye iyi yönünden bakıyorum.
13
Bennu Gerede: Evlenir evlenmez çocuk yaptım Herkese çılgınlık gelmeyebilir ama evlenir evlenmez hemen çocuk yapmak yaptığım en büyük çılgınlıktı.
14
Böyle bir şey yaptığım için asla pişman değilim.
15
Buket Dereoğlu: Yollara düşmüştüm Çok uzun zaman önce ani bir kararla sevgilimi görmek için Bodruma gitmiştim.
16
Aynı şeyi tekrar yapar mıydın? diye sorarsanız yapmazdım. Şimdi hiç uğraşamayacağım.
17
Sema Şimşek: Aşık olduğum adamı terkettim' En büyük çılgınlığım aşık olduğum adamı terk etmek oldu. Çok zorlandım.

Son Dakika Aşkları İçin Herşeyi Göze Aldılar! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement