Aşklarıyla Zirveye Çıktılar - Son Dakika

Aşklarıyla Zirveye Çıktılar

29.06.2011 15:44

1
Magazin dünyasının ünlüleri ile aşk yaşayanlar, ilişkiye başlarken ister kıyısından köşesinden tanınıyor olsunlar, isterse hiç bilinmesinler, mutlaka şöhretle tanışıyorlar.

İşte o ünlüler...

2
Günümüzün gözde oyuncularından Berrak Tüzanataç magazin basınını da peşinden koşturuyor.. Bütün bunların tek nedeni ise kendi deyimiyle "güzel kadın kontenjanından" dergilerde fotoğraflarının çıkması. "

3
Kendini fazla güzel bulmayan Tüzünataç yıllar önce henüz 19 yaşındayken işadamı Volkan Büyükhanlı ile aşk yaşamıştı. İşte bu sırada kendisinin de dile getirdiği gibi dergi ve gazetelerde boy boy fotoğrafları çıkmaya başladı.

4

Gencecik yaşında yaşadığı bu aşk Tüzünataç'a şöhret yolunun açılmasına da yardımcı oldu.

Tüzünataç,'ın dergilerde fotoğraflarının çıkmaya başlaması da eski sevgilisi Büyükhanlı sayesinde oldu.

5

Bir gün sevgilisinin sahibi olduğu otelde ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül bir mankenle çekim yapıyordu. Tüzünataç da olup biteni izliyordu. Sonra Ağgül dönüp ona "Neden seni çekmiyorum ki" deyince Tüzünataç da ileride gençlik yıllarında ne kadar güzel olduğunu torunlarına gösterecek bir belge olsun diye çekimi kabul etti. Bu onun bazı dergilerde kapak kızı olmasını ve bugünlere gelmesini sağladı.

6
Tüzünataç yıllar önce Ayşe Arman'a verdiği bir röportajda kendisini seksi bulmadığını söyleyerek ortaokul yıllarında obez olduğunu anlatmıştı. Tüzünataç o dönemde hamburger ve kolaya bayıldığını hatta onu görenlerin "yüzü güzel ama zavallı çok şişman" dediklerini anlatıyor.

Tüzünataç oyunculuğu seçerek kendisinin bir iş kadını olmasını isteyen annesinin hayallerini de yıkmış bir anlamda.

7
Şu sıralar Küçük Sırlar dizisinde rol alan Kadir Doğulu'yu herkes Hande Yener'in uzatmalı nişanlısı ve stil danışmanı Kemal Doğulu'nun kardeşi olarak tanıdı..

8
Mersinli bir ailenin oğlu olan Doğulu, 2000 yılında İstanbul'a taşındı.

9
Önce Beyoğlu Frape'de işe girdi. Ardından Refika'da çalıştı. Cafe City ve Buz'da garsonluk yaptı. Salomanje'de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma'daki kafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı.
10
Popçu İzel'le yaşadığı aşkla bir dönem gündeme gelen Tolga Rangaviz aslında bir yelkenci. Ancak, İzel'le birlikte basında yer aldıkça yakışıklılığı dikkatleri çekmiş olmalı ki cast ajanslarından teklifler almaya başladı.

11
Rangaviz, İzel sayesinde gelen popülerliğini değerlendirdi ve dizi oyunculuğuna doğru yelken açtı... Ama onun şöhreti de fazla uzun ömürlü olmadı.

12

Akel aynı zamanda ünlü klip yönetmeni Deniz Akel'in de kardeşi...

13
Bir insan hem bu kadar güzel, hem bu kadar yetenekli hem de böyle ünlü birinin sevgilisi olunca onun da şöhret basamaklarını diğerlerinden daha hızlı tırmanması kaçınılmazdı elbette.

14
Kara Melek dizisi ile ekranda göründü sonra da Benim İçin Ağlama adlı dizide rol aldı.. Ardından da bir çok yarışma programını sundu.. Güzelliğiyle ekranı doldurdu.

Ebru Akel kendisi de zaten tanınmış biriydi. Ama Doğulu ile yaşadığı aşk onun yıldızını daha hızlı parlattı.

15
Daha sonra da Yılan Hikayesi ile bir anda milyonların kalbini fetheden ve orada canlandırdığı karakterin adıyla yani Memoli olarak tanınan Mehmet Ali Alabora'nın sevgilisi olarak şöhret kapılarını daha hızlı bir şekilde aralamış oldu.

16
Aslında Doğa Rutkay, sanatçılardan oluşan bir çevrenin içinde yetişmiş, kendisi de konservatuvar mezunu bir oyuncu. Ama babasının ünlü bir isim olması ve özellikle de televizyon yıldızı Mehmet Ali Alabora'yla her yerde elele, gözgöze görülmesi onun en büyük avantajları oldu.

17
Aklını, yeteneğini, güzelliğini ve fırsatları çok iyi değerlendiren Doğa Rutkay'ın şöhreti şimdi çoktan babasını da eski sevgilisini de geride bıraktı.

18
Rutkay şu sıralar yaptığı işlerle gündeme geliyor.

19
Aslında Harun Özakıncı, Evcimik'le olan evliliğiyle değil de boşanmasıyla ünlü oldu.

20
Özakıncı, Yonca Evcimik'le süren, 10 yıllık ilişkisi boyunca medyadan uzak durmasına rağmen, ayrılığın ardından kendini 'Sabah Şekeri' olarak buluverdi.

21
Ardından 'Aşkın Dağlarda Gezer' dizisiyle oyunculuğa soyundu. Daha sonra Melda Gür'le birlikte 'Kahve Bahane' programını sundu.

22
'Amacım Yonca'ya rakip olmak değil, şöhretimi ve popülerliğimi ona borçluyum' diye her fırsatta belirten Harun Özakıncı bir süredir eski eşinin popülaritesini bile geride bırakmıştı.

23
Harun Özakıncı son olarak Hadi Gari Cumhur, Simbiyotik, Sıfır Noktası adlı filmlere yönetmen ve senaryo yazarı olarak imza attı.

24
Nihat Doğan yıllar önce gencecik bir şarkıcıyla Kırdın Kalbimi adlı şarkısıyla ses getirmişti.

25
Ama Türkiye onu en çok Seda Sayan ile yaşadığı aşk sayesinde tanıdı

26

Nihat Doğan son zamanlarda yaşadığı aşklarla değil yaptığı birbirinden ilginç açıklamalarla gündeme geliyor.

27
İşte bir zincirleme şöhret vakası! Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'la aşk yaşayıp evlenince şöhret oldu.

28
Beraberliklerinin meydana çıkmasının ardından Feraye Tanyolaç Türkiye'nin en çok konuşulan ve merak edilen isimlerinden biri haline geldi.

29
Çilingiroğlu'ndan bir de oğlu olan kendi halindeki Tanyolaç'ı artık tanımayan yok.

30
‘Afrodit' Banu Alkan, uzun yıllar Murat Taşdemir ile birlikte yaşamıştı.

31
Bir ayrılıp bir barışan sevgililer uzun süre Türkiye gündemini meşgul etmişti.

32
Daha sonra Taşdemir, Banu Alkan'dan ayrılıp bir başkasıyla evlenmişti.

33
Onun hayat öyküsü 1980 yılında İzmir'de başladı. 1997 yılında Kıbrıs'ta düzenlenen güzellik yarışmasında ikinci olunca da onu bugüne getiren bütün kapılar birer birer açılmaya başladı.

Doğduğunda anne ve babasının ona verdiği isimle Didem Ezgü o sıralar henüz 17 yaşındaydı. Daha sonra Sırılsıklam ve Zehirli Çiçek gibi dizilerde oynadı... Çarkıfelek'te hosteslik yaptı, manken olarak podyuma çıktı.

34
Artık şöhret basamaklarını daha emin adımlarla tırmanıyordu. O dönemde adını da değiştirdi. O artık Petek Dinçöz'dü.

Dinçöz, kariyerine yaptığı hızlı başlangıcın ikinci yılında yıllar boyu adının beraber anılacağı, hatta canlı yayında evleneceği Can Tanrıyar ile tanıştı.

35
Dinçöz ile Tanrıyar'ın ilişkisi başladığında herkes bunun gelip geçici olacağını sanmıştı. Ama ilişkileri canlı yayındaki sürpriz nikaha kadar tam 8 yıl sürdü.

36
Aslında Dinçöz, sevdiği erkekle aralarında resmi bir bağ olmasını istiyordu. Ama daha önce başından bir evlilik geçmiş olan Tanrıyar bu konuda biraz daha yavaş davranıyordu.

37
Sonunda Petek Dinçöz'ün "denyo sevgilim" dediği Tanrıyar ona inanılmaz bir sürpriz yaptı. Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan programında ona evlenme teklif etti.

38
Çiftin evliliği ne yazık ki beklenildiği kadar uzun sürmedi.. Dinçöz ve Tanrıyar yollarını ayırdı. Dinçöz aşkının yardımıyla kazandığı şöhreti ise sürdürüyor.

Son Dakika Aşklarıyla Zirveye Çıktılar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement