Aşkmış, boşanmaymış Kim'in umurunda değil! Bornozlu pozlarıyla beğeni topladı - Son Dakika

Aşkmış, boşanmaymış Kim'in umurunda değil! Bornozlu pozlarıyla beğeni topladı

27.04.2021 16:32

Hakkında CNN muhabiri Van Jones ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılan Kim Kardashian, kendisi markası olan pijama ve bornozla poz verdi.

1
Pijama ve altına sadece iç çamaşırı giyerek çektiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Kardashian, ayrıca çekim öncesi saçlarının düzeltildiği ve makyajının yapıldığı anlara ait fotoğraflar da paylaştı.
2
Kardashian, bu pozlarla çekim öncesi neler olup bittiğine dair takipçilerine bilgi vermiş oldu.

3
Kim Kardashian, verdiği birbirinden güzel pozlardan sonra tüm takipçileri kısa süre içinde fotoğrafı beğeni yağmuruna tutup Kardashian'a övgüler yağdırdı.
4
Hakkında CNN muhabiri ile aşk yaşadığı iddiaları çıkan Kardashian'a yakın bir kaynak ise, Kardashian'ın yalnız olduğunu ve kesin bir dille ilişki yaşadığını yalanladı.
5
6
7
8
9

Son Dakika Aşkmış, boşanmaymış Kim'in umurunda değil! Bornozlu pozlarıyla beğeni topladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement