Son Dakika Haberleri: Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu!

Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu!

26 gün önce

Down sendromlu olarak dünyaya gelen Grace Strobel isimli genç kız, ailesi tarafından asla normal bir hayatı olmayacağı söylenerek yetiştirildi. Ancak 22 yaşındaki Strobel, dayatılan tüm kalıplara inat, güzeller güzeli bir model oldu.

1
22 yaşındaki Grace Strobel, dünyaya down sendromlu olarak geldiği için ailesi de dahil, çevresindeki herkes ona asla normal bir hayatı olmayacağını söyledi.
2
Okuma yazmayı dahi başaramayacağı söylenen genç kız, okul kantininde, birtakım öğrencilerin kendisi ile dalga geçmesinden sonra bir araştırma yaptı.
3
Grace, yaptığı araştırmalar sonucu, aynı hastalıkla mücadele eden bir kadının model olduğunu okudu ve kendisi de model olmaya karar verdi.
4
Genç kız, şimdilerde güzelliğiyle göz kamaştıran bir model ve toplumun kendisi gibi down sendromlulara karşı olan ön yargısını kırarak, insanları hastalık hakkında bilinçlendiren sunumlar yapıyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Haber Yayın Tarihi : 24.03.2019 05:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim İnsanları Açıkladı: Köpekler Sakallı Erkeklerden Daha Temiz Paskalya Bayramı'nı Kutlayan İngiliz Gençleri, Eğlencenin Dozunu Fena Kaçırdı! Festivalde Kendinden Geçen Ünlü Fenomen, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu! İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı!