Aslanlara Direnemeyen Yaşlı Zürafa Yem Oldu - Son Dakika

Aslanlara Direnemeyen Yaşlı Zürafa Yem Oldu

3 yıl önce

1
Bitkin zürafanın aslanlarla karşı karşıya geldiği bu anları 31 yaşındaki Güney Afrikalı fotoğrafçı Morkel Erasmus görüntüledi.

2
İki genç aslanın yaşlı zürafaya saldırıması böyle çekildi.

3
Aslanlara direnmeye çalışan zürafa, güçlü bacaklarıyla aslanlara karşı bir hamle yapıyor ama temkinli davranan genç aslan bu hamleden darbe almıyor...

4
En sonunda zürafanın arka bacaklarından yakalayan aslanlar...

5
Onu yere yatırmayı başarıyor ve bu ölüm kalım savaşını zürafa kaybediyor.

6
7
8

Aslanların tek yakaladığı bir diğer zürafada da sonuç değişmedi. Aslan gözüne kestirdiği dev zürafayı yakalamak için böyle hamle yapıyor.

9

Zürafa ise çareyi kaçmakta arıyor ancak aslanların karşısında hiç şansı yok.

10

Bir süre aslanları peşinden koşturan zürafa sonunda pes etti. Ve aslanlar yakaladıkları zürafayı parçalayarak işte böyle yedi.

11

Haber Yayın Tarihi: 20.03.2017 08:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler Bu uygulama hayat kurtarıyor! İnternet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor

Son Dakika Haberleri