Son Dakika Haberleri: Aslı Baş'ın Babası İlk Kez Konuştu

Aslı Baş'ın Babası İlk Kez Konuştu

9 yıl önce

1
Salı günü sabaha karşı 2003 Miss Model of the World birincisi 32 yaşındaki Aslı Baş, Yalıkavak´da Ahmet Bayer´in villasındaki kokteyle katıldı. Birsüredir Ahmet Bayer´le tatil yaptığı belirtilen Aslı Baş alkolün de etkisiyle partiye katılanların gözleri önünde balkondan aşağıya düştü.
2
7.5 metreden taş zemine çarpan Baş kurtarılamadı. Jandarma soruşturma başlatırken Baş´ın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu´na getirildi.
3
Adli Tıp Kurumu´nda bu sabah yapılan otopside genç kadının kafatasında çatlaklar bulunduğu belirtildi, ölüm nedeni olarak ''Düşmeye bağlı ölüm' gösterildi. Baş´ın alkollü olup olmadığı veya ne kadar alkollü olduğu ise henüz belirlenemedi.
4
BODRUM´da turizmci Ahmet Bayer´in villasının balkonundan düşüp hayatını kaybeden ''Mankenler kraliçesi' Aslı Baş´ın cenazesi, otopsinin ardından, İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu´ndan alındı. Kızının cenazesini gözyaşlarıyla teslim alan 62 yaşındaki baba Mehmet Yavuz Baş, ''Kızım, İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum arası mekik dokuyordu.
5
Hayata bağlı, sevecen, tam bir dünya insanıydı. Allah demekki onu bizden çok seviyormuş, bizden aldı. Herhangi bir sıkıntısı derdi yoktu. Benim tek suçum ona sosyalleşmeyi öğretmekti. Benim kızım mankendi. Ürün mankeniydi. Türkiye destek verseydi, dünyanın en iyi mankeni olurdu' diye konuştu. Baş´ın, Bayer´le ilişkisi olup olmadığı yönündeki soruya baba Baş, ''Benim kızım herkesi severdi.
6
Öldüğü için ona böyle bir yakıştırmada bulunuyorlar. O sırada 7-8 kız arkadaşı daha oradaydı. Onlara neden böyle yakıştırmada bulunmuyorlar? Kızımın ayağı kayıp düşmüş. Hiçbir zaman benim yüzümü kızartacak bir şey yapmadı o' diye konuştu. Baş´ın annesine de kızının öldüğü haberinin, psikolog desteğinde verildiği, doktor kontrolünde olduğu kaydedildi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir Acayip Karşılama! Milyonlarca Kişi Birbirine Toz Fırlattı Pavyondan Kurtardığı Yıldız Tilbe'yi, Aşık Olduğu Adamla Bastı! Fırfırlı Gömleğiyle Şiir Okuyan Bu Küçük Kız, Şimdilerde Magazin Gündemini Kasıp Kavuruyor! 'Evlilikten Sıkıldım' Diyerek, Tüm Ailesini Katletti! Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum!