Aslı Enver'in Yıllar Önceki Hali "Nereden Nereye" Dedirtti! - Son Dakika

Aslı Enver'in Yıllar Önceki Hali "Nereden Nereye" Dedirtti!

Son dönemin magazin gündeminden düşmeyen ismi Aslı Enver. Murat Boz ile evlilik yolunda ilerlerken ani bir şekilde ayrıldı. Güzelliğiyle göz dolduran Kavak Yelleri dizisiyle çıkış yapan Aslı Enver'in geçmiş yıllara ait görüntüsü adeta olay oldu. Bundan tam 15 yıl önce yani 2002 yılına ait olan görüntüler bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Bakın Aslı Enver nasıl değişmiş!

1
Aslı Enver hem duru güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla milyonların beğenisini kazanan isim.

2
'Kavak Yelleri' adlı dizide oynadıktan sonra bir anda popüler olan Aslı Enver, şimdi 'İstanbullu Gelin' dizisinde başrolde oynuyor.

3
Başarılı oyunculuğuyla göz dolduran Aslı Enver'in yıllar öncesine ait bir görüntüsü ortaya çıktı. 2002 yılına ait görüntülerde Aslı Enver, 'Uzay Sitcomu' adlı dizide oynuyor.

4
33 yaşında olan güzel yıldızın ortaya çıkan görüntülerdeki yaşı ise 18. Sarı saçlarından vazgeçmeyen Aslı Enver'in yıllar içinde pek değişmediği görülüyor. Geçmiş yıllara göre epey kilo veren Aslı Enver oyunculuk macerasına ilk olarak Uzay Sitcomu'nda başlamış.

5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 23.05.2017 08:39

Son Dakika Aslı Enver'in Yıllar Önceki Hali 'Nereden Nereye' Dedirtti! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor