Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti - Son Dakika

Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti

Futbolcu Arda Turan'ın sosyetik ve güzel eşi Aslıhan Doğan Turan, çok merak edilen giyinme odasının kapılarını ilk kez açtı. Pelin Kaya'nın Youtube kanalında dolabının tüm parçalarını gösteren Turan'ın en çok servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti.

1
Tarzı ve duruşuyla birçok insanın beğenisini kazanan Aslıhan Doğan Turan, ikinci bebeğine hamile olduğu bugünlerde bir çekim için giyinme odasının kapılarını açtı.
2
Lüks giyim markalarının mağazalarından farksız olan giyinme odasında, Turan'ın düzenli bir şekilde eşyalarını gruplandırdığı dikkat çekti.
3
Dağınıklığı sevmediğini söyleyen sosyetik güzelin en ilgi gören parçaları ise elbette Hermes Birkin çantaları oldu. Rengarenk çantalarını kutularıyla birlikte muhafaza eden Aslıhan Doğan Turan, neredeyse 10 tane Hermes çantası olduğunu söyledi.
4
Turan, eski bir Hermes çantasını ressam kız kardeşine özel tasarım yaptırarak bu şekilde kullanmayı daha çok sevdiğini de sözlerine ekledi.
5
Aslıhan Doğan'ın dolabının çantalardan sonra en dikkat çeken bölümü ise ayakkabılar oldu. Binlerce liralık stiletto ve spor ayakkabılar görenleri şaşkına çevirdi.
6
Artık kullanmadığı parçaları evde tutmaktansa ihtiyacı olanlara vermeyi tercih ettiğini söyleyen Turan, dolabının bir kısmının ise ailesinin evinde bulunduğunu belirtti.
7
Neredeyse iki sene önce ilk oğlu Hamza'yı dünyaya getiren Aslıhan Doğan Turan, Asil Aslan adını vereceği ikinci oğluna ise 6 aylık hamile.
8

YORUMLAR (23)
  • AYŞE: RABBİM SAGLIK VERSİN HUZUR VERSİN SEVDİKLERİMİZİN SAGLIGI HEPİMİZİ RABBİM HUZURLU GÜNLERE KAVUŞTURSUN SAGLIKLI GÜNLER İNŞALLAH Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • alaaddin: GİYSİLERİNİ GÖSTERECEĞİNE GARİBANLARA YARDIM YAPARAK KENDİNİ GÖSTERSENE , VER ELİNİZ HİÇ YOK İŞİNİZ GÜCÜNÜZ GÖRGÜSÜZLÜK , YAZIKLAR OLSUN . Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Şamil: Bir şeyde hakkınız yememeiz lazım.Evet değerlri yüksek olabilir ama sayı olarak hemen hemen hepimizinde bu sayıda ayakkabısı vardır.Evet parasal değerleri az olsada sayı olarak çok ayakkabısı yok.Sıradan sanatçıyım diye ortada olanlarda bunun on katı dolu dolapları.Bence hanımefendi çok naif ve çok mutevazı.Baba evinde ikende zaten varlıklı bir aileden.Allah herkese varlık versin.Kimseye haksızlık yapmayalım.Kimbilir bizlerde olsa o servet acaba bu kadar sıradan bir gardırobumuz olurmuydu.Vesslm Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi