Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti - Son Dakika

Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti

03.04.2020 12:08

Futbolcu Arda Turan'ın sosyetik ve güzel eşi Aslıhan Doğan Turan, çok merak edilen giyinme odasının kapılarını ilk kez açtı. Pelin Kaya'nın Youtube kanalında dolabının tüm parçalarını gösteren Turan'ın en çok servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti.

1
Tarzı ve duruşuyla birçok insanın beğenisini kazanan Aslıhan Doğan Turan, ikinci bebeğine hamile olduğu bugünlerde bir çekim için giyinme odasının kapılarını açtı.
2
Lüks giyim markalarının mağazalarından farksız olan giyinme odasında, Turan'ın düzenli bir şekilde eşyalarını gruplandırdığı dikkat çekti.
3
Dağınıklığı sevmediğini söyleyen sosyetik güzelin en ilgi gören parçaları ise elbette Hermes Birkin çantaları oldu. Rengarenk çantalarını kutularıyla birlikte muhafaza eden Aslıhan Doğan Turan, neredeyse 10 tane Hermes çantası olduğunu söyledi.
4
Turan, eski bir Hermes çantasını ressam kız kardeşine özel tasarım yaptırarak bu şekilde kullanmayı daha çok sevdiğini de sözlerine ekledi.
5
Aslıhan Doğan'ın dolabının çantalardan sonra en dikkat çeken bölümü ise ayakkabılar oldu. Binlerce liralık stiletto ve spor ayakkabılar görenleri şaşkına çevirdi.
6
Artık kullanmadığı parçaları evde tutmaktansa ihtiyacı olanlara vermeyi tercih ettiğini söyleyen Turan, dolabının bir kısmının ise ailesinin evinde bulunduğunu belirtti.
7
Neredeyse iki sene önce ilk oğlu Hamza'yı dünyaya getiren Aslıhan Doğan Turan, Asil Aslan adını vereceği ikinci oğluna ise 6 aylık hamile.
8

Son Dakika Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (23)
  • AYŞE: RABBİM SAGLIK VERSİN HUZUR VERSİN SEVDİKLERİMİZİN SAGLIGI HEPİMİZİ RABBİM HUZURLU GÜNLERE KAVUŞTURSUN SAGLIKLI GÜNLER İNŞALLAH Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • alaaddin: GİYSİLERİNİ GÖSTERECEĞİNE GARİBANLARA YARDIM YAPARAK KENDİNİ GÖSTERSENE , VER ELİNİZ HİÇ YOK İŞİNİZ GÜCÜNÜZ GÖRGÜSÜZLÜK , YAZIKLAR OLSUN . Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Şamil: Bir şeyde hakkınız yememeiz lazım.Evet değerlri yüksek olabilir ama sayı olarak hemen hemen hepimizinde bu sayıda ayakkabısı vardır.Evet parasal değerleri az olsada sayı olarak çok ayakkabısı yok.Sıradan sanatçıyım diye ortada olanlarda bunun on katı dolu dolapları.Bence hanımefendi çok naif ve çok mutevazı.Baba evinde ikende zaten varlıklı bir aileden.Allah herkese varlık versin.Kimseye haksızlık yapmayalım.Kimbilir bizlerde olsa o servet acaba bu kadar sıradan bir gardırobumuz olurmuydu.Vesslm Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement