Son Dakika Haberleri: Asma Kilitlerle 13 Çocuğa İşkence Yapan Çiftin, Villasından Çıkanlar Şoke Etti

Asma Kilitlerle 13 Çocuğa İşkence Yapan Çiftin, Villasından Çıkanlar Şoke Etti

2 yıl önce

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde kimileri karanlıkta yatağa zincirlenmiş ve aç bırakılmış 13 çocuğu evlerinde esir tutan bir çift yakalandı. Asma kilitlerle çocuklara işkence yapan çiftin evi ortaya çıktı...

1
Çifti, işkenceden ve çocukları tehlikeye atmaktan ötürü gözaltına aldıklarını açıklayan yetkililer, 17 yaşında bir genç kızın olay yerinden kaçmayı başarması sayesinde evi bulduklarını belirtti. Evde bulunan çocukların çok solgun ve bitkin bir halde bulunduğu aktarıldı.

2
Pazar günü kaçtığı söylenen genç kızın evde bulduğu bir bir cep telefonuyla yetkilileri aradığı ve anne ile babasının kendisiyle beraber 12 kardeşini esir tuttuğunu söylediği aktarıldı.

3
57 yaşındaki David Allen Turpin ve 49 yaşındaki Louise Anna Turpin'in evinde yaşları 2 ile 29 arasında değişen 13 çocuk bulundu.

4


Polis, bazı çocukları yataklara asma kilitler ve zincirlerle bağlanmış bir şekilde ve kötü kokular eşliğinde bulduğunu belirtti.

5
6
Reuters'a çift hakkında konuşan komşular ise "Onların hakkında bir şey bilmeniz pek mümkün değildi. Onların bir yere ziyarete gittiğini, ya da kimsenin onlara dışarıdan geldiğini görmezdiniz. Sadece bazen dışarı çıkıp market alışverişi yaparlardı" dedi.

7
David Allen Turpin'in California Eğitim Departmanı internet sitesinde bölgedeki bir özel okul olan Sandcastle Gündüz Okulu'nda müdür olarak çalıştığının görüldüğü aktarıldı.

8
Amerikan medyası, çiftin daha önce iflas için başvurduğunu kaleme aldı.Çiftin Facebook sayfalarında ise çocuklarla beraber katıldıkları bazı etkinliklerin fotoğraflarının olduğu kaydedildi.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 17.01.2018 04:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!