Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 2-8 Mart haftalık burç yorumları - Son Dakika

Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 2-8 Mart haftalık burç yorumları

02.03.2020 11:06

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç tarafından değerlendirilen haftalık burç yorumları ile aşk, para, aile ve sağlık konusunda neler yaşanacak fikir edinebilirsiniz. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair 2 - 8 Mart haftalık burç yorumları…

1
Koç
Koç
Geçmişten gelen sorunlar sizi meşgul edebilir. Davranışlarınız kadınlar tarafından eleştirilebilir. Aile, ev, gayrimenkul gibi konularda aniden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız ve bağlantınız olan kişilerle yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.
2
Boğa
Boğa
Oldukça aktif ve yoğun geçecek bir hafta sizi bekliyor. Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerdeki sorunları aşabileceksiniz. Kardeş ve yakın arkadaşlarınıza destek vermeniz, sizin için de iyi olacak. Geçmişten gelen bazı borçları ödemeniz gerekebilir.
3
İkizler
İkizler
Konumunuza odaklanacaksınız. Çalışma hayatı olanlar güzel anlaşmalar yaparak kazançlarını artırabilirler, kendilerine güvenleri artabilir. Miras, borç gibi konularda duygusal karalar vermeniz sizi üzebilir. Geçmişte emek verdiğiniz işler bir anda neticelenebilir.
4
Yengeç
Yengeç
Yurt dışı, hukuk, eğitim, turizm bağlantılı işlere yoğunlaşacaksınız. İlişkiler konusunda, etrafınızdaki kadınlar tarafından eleştirilebilirsiniz. Aile veya eşinizden gelecek destekle, hedefinize ulaşabilirsiniz. Biz değil, biraz da ben demenizde fayda var.
5
Aslan
Aslan
Ödeme, miras, kredi gibi konular haftanın ana teması. Ayak veya bacakla ilgili başarılı bir operasyon geçirebilirsiniz. Aile, ev konularında geçmişten gelen sorunlar zorlayıcı olabilir. İçe dönerek, maddeye değil de maneviyata yönlenmek iyi gelecektir.
6
Başak
Başak
Eşiniz veya ortağınızla aranızdaki meselelere odaklanacaksınız. Haftanın ikinci yarısında ise; çalışanlar veya sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Kadersel olaylar kapınızda. Çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili geçmişten gelen sorunlar çözümlenebilir ve rahatlayabilirsiniz.
7
Terazi
Terazi
Hafta genelinde aşk, çocuk ve hobiler ön planda. Ek masraflar nedeniyle, etrafınızdaki kadınlarla tartışabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, hukukla ilgili işlerinizde çözüme ulaşabilirsiniz. Kardeşiniz veya yakın çevrenizin desteğiyle, hedeflediğiniz noktaya gelebilirsiniz.
8
Balık
Balık
Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kardeş veya yakın çevrenizle ilgili aldığınız sorumluluklar ve verdiğiniz emeklerin karşılığını bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden kadınlar sayesinde gelirlerinizde artış olabilir. Geçmişte yaptığınız çalışmaların neticesini de alabilirsiniz.
9
Kova
Kova
Anneniz veya eşinizden kaynaklı olarak duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, turizm, hukuk sektöründe çalışanlar yeni anlaşmalar yapabilirler. Aile büyüklerinizin hastane masrafı için harcama yapabilirsiniz. Hafta sonu kalabalık ortamlarda bulunacaksınız.
10
Akrep
Akrep
Ailenizle ilgilenebilir veya emlak işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Yapacağınız fazla harcamalar nedeniyle, büyükleriniz tarafından eleştirilebilirsiniz. Özveriyle emek verdiğiniz ilişki ve ortaklıklarda yüzünüz gülecek. Kadınlar tarafından imajınızla ilgili eleştiri alabilirsiniz.
11
Yay
Yay
Kardeş ve yakın çevrenizle bolca vakit geçirebilir, elektronik cihaz veya araba alabilirsiniz. Hafta başında ani fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha disiplinli ve çalışkan olacaksınız. Etrafınızdaki kadınlarla geçmişten gelen sorunlar nedeniyle tartışabilirsiniz.

12
Oğlak
Oğlak
Maddi konuların öne çıkacağı bir hafta. Duygularınızı abartma eğiliminde olabilirsiniz. Enerjinizi güzelce yansıtabileceksiniz. Evlilik, ortaklık konularında, aile desteğini de alarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Şehir içi trafikte kaza ve baş çarpma riskine dikkat.

Son Dakika Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 2-8 Mart haftalık burç yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement