Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 24 Şubat - 1 Mart haftalık burç yorumları - Son Dakika

Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 24 Şubat - 1 Mart haftalık burç yorumları

24.02.2020 11:33

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç tarafından değerlendirilen haftalık burç yorumları ile aşk, para, aile ve sağlık konusunda neler yaşanacak fikir edinebilirsiniz. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair 24 Şubat - 1 Mart haftalık burç yorumları…

1
23 Şubat balık burcunda dolunay gerçekleşecek!
23 Şubat balık burcunda dolunay gerçekleşecek!
"23 Şubat'ta 18:32 'de Balık burcunun 4 derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniay haritanın 7. evinde olduğu için evlilikler ve ortaklıklarla ilgili konular ön planda olacak. Yeniay'lar genel olarak başlatma enerjisi taşırlar.Yeniay'ın gerçekleştiği derecede Kraliyet yıldızı dediğimiz dört yıldızdan Fomalhaut sabit yıldızı var. Bu nedenle ahlaklı, erdemli olanlar için yeni evlilik ve ortaklık anlaşmaları yapma fırsatı mevcut. Özellikle düğümlerle olan güzel etkileşimler sayesinde, geçmişte emek verdiğiniz ve etik olarak çabaladığınız konuların verimini alabilirsiniz. Merkür'ün de 7. evde retro olması nedeniyle, eski eşler barışmak için geri gelebilirler. İyice irdelemeden karar vermeyin. Görünmeyenin arkasındakileri de görmeye çalışın. Sevgilinize yapacağınız harcamaları abartabilir, sonrasında pişman olabilirsiniz. Çocuğunuzun istekleri bütçenizi aşmanıza sebep olabilir. Enerjiniz yüksek olsa da; geçmişten gelen bazı sorunlar nedeniyle, güç mücadelesi yaşayabilirsiniz."
2
Dolunay en çok hangi burçları etkileyecek?
Dolunay en çok hangi burçları etkileyecek?
Sakin ve akılcı olmak anahtarınız olacak. Kemikler, baş, dişle ilgili yaralanmalara dikkat. Bu bölgelerle ilgili operasyon geçirilebilir. İki haftalık süreçte estetik operasyon veya dokunuşlarda istenilen düzeyde iyi sonuç alınamayabilir. Ertelemek daha iyi sonuç verecektir. Yeniay anında yükselende ise, Başak burcu var. Olaylara daha detaycı ve analitik yaklaşabiliriz. Bu şekilde davranmak yararlı olur. Ülkemiz adına stratejik ortaklık yaptığımız ülkelerle ilişkiler öne çıkacaktır. Açık düşmanlıklara maruz kalabiliriz. Yeniay 'dan en çok etkilenen burçlar; Balık, Başak, İkizler ve Yay burçlarının ilk on gününde doğanlar. İkinci dereceden etki alacaklar ise; Oğlak ve Yengeç burcunun ilk on gününde doğanlar.
3
Koç
Koç
Hafta genelinde içe dönük, hafta sonu ise oldukça aktif olacaksınız. Geçmişten gelen bazı problemler canınızı sıksa da, çözümü kolayca bulabileceksiniz. Bu hafta hayatınızın amacına ulaşma yönünde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arayanlar yeni bir işe girebilirler.
4
Boğa
Boğa
Kalabalık ortamlarda bolca bulunabilir, sosyal yardım çalışmalarında aktif rol oynayabilirsiniz. Ticari anlaşmalar yapabilir, araba veya elektronik eşya alabilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Geçmişten gelen bazı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
5
İkizler
İkizler
Hayattaki konumunuza odaklanacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili eleştiri alabilirsiniz. Bu hafta estetik operasyon yaptırırsanız, başarı ihtimali zayıf. Alacak, verecek konularında sorunlar çıksa da; farklı bir perspektiften bakarak çözüm üreterek, istediğiniz sonucu elde edebileceksiniz.
6
Yengeç
Yengeç
Bu hafta gerçekleşecek yeniaydan en güzel etkileri alacak burçlardansınız. Hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı konular haftanın ana teması. Hafta sonuna doğru kredi veya ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Eşleri veya sevgilileri ile sorunları olanlar çözebilirler. Tek risk fazla para harcama ihtimaliniz.
7
Aslan
Aslan
Hafta başı ödemeler, haftanın ikinci yarısında ise; evlilik ve ortaklı işlere yoğunlaşacaksınız. Eşiniz veya ortak iş yaptığınız insanların, davranışlarınızla ilgili olarak, başkalarının ne düşüneceği ile ilgili eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Şehir dışı yolculuklarda kaza riskine dikkat. Emek verdiğiniz işlerde hak ediş alacaksınız.
8
Başak
Başak
Sağlık, günlük rutinler, evcil hayvanlarla ilgileneceksiniz. Üstünüz pozisyonundaki insanlarla tartışma ihtimali yüksek. Özellikle kendinizi güçlü hissederek buna eğilim gösterebilirsiniz. Ancak akılcı davranmak en iyisi. Sosyal çevrenizden gelecek destekle, emek verdiğiniz konularda başarı elde edebilirsiniz.

9
Terazi
Terazi
Aşk, çocuk ve hobiler ön planda. Ulaşmak istediğiniz noktaya gelebilir ve üzerinde çalıştığınız konularda başarı elde edebilirsiniz. Olaylara farklı bakış açışıyla bakarak aile içi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Eşiniz için fazla masraf yapabilir, sonrasında zor duruma düşebilirsiniz.
10
Akrep
Akrep
Aile, ev ve gayrimenkul işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar, üzerinde çalışma yaptıkları bağlantıları yapabilirler. Bazı akrepler ev mi iş mi ikileminde kalabilirler. Kardeş, yakın arkadaş veya komşunuzla sorunlar yaşayabilirsiniz. Araya biraz mesafe koyarak sorunu aşmayı denemekte fayda var.
11
Yay
Yay
Kardeş, yakın çevre ilişkileri ve ticari konular haftanın ana teması. Hafta sonuna doğru, hedeflediğiniz anlaşmaları yaparak, maddi kazançlardaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Özellikle çok emek verdiğiniz konularda başarı gelebilir. Gelen paraları doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz.
12
Oğlak
Oğlak
Hafta genelinde maddi konularla, hafta sonu ise, kendinizle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve enerjik hissedeceğiniz bir süreç. Eşiniz istediği konuma gelerek, kalıcı başarı elde edebilir. Kardeş veya yakın çevrenize yapacağınız maddi destek sebebiyle, eşinizle sorun yaşayabilirsiniz.
13
Kova
Kova
Kendinize, özellikle duygularınıza odaklanacaksınız. Melankolik olma ve bunlar neden benim başıma geliyor psikolojisine girme riski yüksek. Bekarlar sevgililerine ve hobilerine; evliler ise çocuklarına odaklanırlarsa bu duygu durumunda çıkarak rahatlayabilirler. Bazı kovalar işten ayrılabilirler.

14
Balık
Balık
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay etkisiyle; bekarlar evliliğe adım atabilirken; boşanmış olanların da eski eşleri barışmak isteyebilirler. Hafta başı dışa dönük, hafta sonu ise; daha içe dönük olabilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Emek verdiğiniz konularda harekete geçme zamanı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Astrolog Aysun Köşker Koç'tan 24 Şubat - 1 Mart haftalık burç yorumları - Son Dakika


Advertisement