Ata Demirer'in Uzun Alışverişi Özge Borak'ı Sıktı - Son Dakika

Ata Demirer'in Uzun Alışverişi Özge Borak'ı Sıktı

24.03.2014 09:29

1
Ata Demirer ve eşi Özge Borak, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Önce alışveriş merkezinin sinema katına giden ve "300: Bir İmparatorluğun Yükselişi" filmini izleyen çift, daha sonra alışveriş turuna çıkıp mağazaları dolaştı.

2
Çiftin tişört bakmak için girdiği mağazada Ata Demirer'in alışverişinin uzun sürmesi, Özge Borak'ın sıkılmasına yol açtı.

3
Özge Borak, eşinin alışverişinin bitmesini sabırla bekledi. Demirer tişört denerken önce çantasından ayna ve rujunu çıkarıp makyaj yapan, daha sonra cep telefonuyla ilgilenen Borak'ın bekleyişi, 45 dakika sürdü.

4
Beğendiği tişörtleri satın alan Demirer, ödemeyi yaptıktan sonra eşiyle beraber mağazadan ayrıldı.

5
Ünlü komedyen, çıkışta "Eyyvah Eyvah" serisinin dördüncü filmini çekip çekmeyeceği sorusuna olumsuz yanıt verdi. Ancak açık kapı bırakmayı da ihmal etmeyerek, "Hayatta kesin bir şey yok, asla asla deme!" şeklinde konuştu.

6
Ünlü çiftin fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ata Demirer'in Uzun Alışverişi Özge Borak'ı Sıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı