Atatürk, Silah Arkadaşları ve Şehitler İçin Mevlit Okutuldu - Son Dakika

Atatürk, Silah Arkadaşları ve Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

10.11.2013 16:43

CHP İstanbul Milletvekili emekli müftü İhsan Özkes; Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler için Eminönü Yeni Camii'de mevlit okuttu.

1
Cumhuriyet Halk Partisi, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümü nedeniyle Eminönü Yeni Cami'de mevlit okuttu.
2
Mevlit çıkışı konuşan Chp Grup Başkanvekili İnce, gazetecilerin Gürsel Tekin ve Mustafa Sarıgül'ün başkanlık adaylığı sorusu üzerine, "Kulaklarımda sorun var duyamıyorum" diye yanıtladı.
3
Eminönü Yeni Cami'deki mevlide, Chp Grup Başkanvekilleri Muharrem İnce, Akif Hamzaçebi, Chp İstanbul Milletvekili ve emekli Müftü İhsan Özkes, Chp İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
4
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ise, "Bu ülkede bayrağımız gönderdeyse, camilerimiz açıksa, camilerde ezan okunuyorsa, herkesin bunu Atatürk'e borçludur." dedi.
5
İnce sözlerine şöyle devam etti: "Atatürk olmasaydı, bu ülkenin kurtarıcısı olmasaydı, bugün hareket edenlere şunu söylüyorum; adınız Ahmet, Hasan, Hüseyin olmazdı. Adınız Dimitri olurdu, Yorgo olurdu. Bunları doğru bilmeleri lazım."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Atatürk, Silah Arkadaşları ve Şehitler İçin Mevlit Okutuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Fenomen dizide sürpriz aşk! Bir Başkadır'ın Ruhiye'si gönlünü yönetmene kaptırdı Parti liderinin cenazesinde izdiham yaşandı! Köprüler, tarlalar, yollar silme insan Tiyatro sanatçısı dilenci kılığına girdi! Yarım saatte topladığı para akıllara zarar İrem Derici'den korona olduğuna inanmayanlara ilginç teklif: Bol sulu Fransız öpücüğü vereyim "Korona testim pozitif çıktı" diyen Aleyna'nın heykeli karantinada