Son Dakika Haberleri: Ateşli Model, Miami Sahillerinde Fırtına Gibi Esti!

Ateşli Model, Miami Sahillerinde Fırtına Gibi Esti!

29 gün önce

24 yaşındaki model Joy Corrigan, Miami sahillerinde gerçekleşen bikini çekimlerinde, birbirinden iddialı pozlar verdi.

1
Seçkin markaların reklam yüzü olan 24 yaşındaki genç model Joy Corrigan, bu defa bir plaj giyimi markasının çekimleri için kamera karşısındaydı.
2
Çekimler için tek omuzlu ve nude tonlar taşıyan bir bikini giyen Victoria's Secret meleği, kameralara birbirinden iddialı pozlar verdi.
3
Ateşli modele, meslektaşı Marlaina Pate de eşlik etti.
4
Kusursuz fiziğiyle görenleri mest eden Joy, 1.77 boyunda ve resim yapmaya bayılıyor.
5
ABD'nin North Caroline eyaletinde yaşayan sıradan bir kasabalıyken, 14 yaşında aldığı modellik teklifiyle bu ışıltılı dünyaya adım attı.
6
18 yaşına bastığında ilk işi bir ajansa kaydolmak olan Joy, birçok ünlü derginin sayfalarında yer almanın yanı sıra, müzik klipleri ve reklam filmlerinde de rol aldı.
7
6 erkek ve 3 kız kardeş ile büyüyen ateşli modelin en sevdiği spor at yarışı.
8
Bir dönem ''Çıplaklığa bayılıyorum'' sözüyle magazin gündemine bomba gibi düşen güzel model, şimdilerde Miami'de yaşıyor.
9
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Joy Corrigan'ın, Instagramda 653 bin takipçisi bulunuyor.
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 02:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı Kadın'da Bahar'ı Deliye Döndüren Olay! Cinsel İlişki Pozları İfşa Oldu Ormandan Kaçtı, Bir Anda Mahalleyi Bastı! Ben Bilirim Yarışmasına Damga Vuran Olay! Seyit Onbaşı'yı Bilemediler