Son Dakika Haberleri: Ateşli model Tony Ödülleri'ne dekoltesiyle damga vurdu! Bir de arkasını görün

Ateşli model Tony Ödülleri'ne dekoltesiyle damga vurdu! Bir de arkasını görün

14 gün önce

28 yaşındaki Amerikalı ateşli model Emily Ratajkowski, geçtiğimiz akşam New York'ta düzenlenen Tony Ödülleri'nin en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

1
Bu yıl 73'üncüsü düzenlenen Tony Ödülleri, dün akşam New York'taki Radio City Music Hall'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
2
Ekranların ve sahnelerin tanınan yüzleri ve Hollywood yıldızları, ödül gecesinde buluştu.
3
Gecede en dikkat çeken isimlerin başında ünlü model Emily Ratajkowski geliyordu.
4
David Fincher imzasını taşıyan Gone Girl filmiyle beyaz perdeye adım atan Emily, her zaman olduğu gibi cesur bir elbise tercih etmişti.
5
Derin göğüs ve sırt dekolteli siyah bir elbise giyen Ratajkowski, elbisesine uygun, koyu tonlardaki dumanlı göz makyajıyla görünümünü tamamladı.
6
Ratajkowski'nin alışık olduğumuz uzun saçlarını, senenin modası omuz hizasında kestirdiği gözden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde 28'inci yaşını kutlayan Emily, geceye ünlü tasarımcı Michael Kors ile katıldı.
7
8
9
10
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 09:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Mezar üzerindeki otları temizliyordu, göz ağrısıyla hastaneye koştu! Çıkanlar inanılmaz Güzel oyuncu 34 yaş büyük nişanlısıyla ön balayında! Mykonos'ta aşka geldiler Ateşli oyuncudan şoke eden itiraf: İki kadını birden idare ediyormuş Bu fotoğrafı gören yurt dışı sanıyor ama Türkiye'nin saklı cenneti En düşük oyla belediye başkanı oldu! İşte İstanbul'un son 10 belediye başkanı ve oy yüzdeleri