Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı - Son Dakika

Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı

14.11.2019 16:39

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de baş döndüren Nesrin Cavadzade, ALEM Dergisi'nin yeni sayısına verdiği pozlarla yürek hoplattı.

1
2019 yılının kendisi için çok uğurlu geçtiğini söyleyen başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, ALEM Dergisi için kamera karşısına geçti.
2
'Aşk Tesadüfler Sever 2' filmiyle beyaz perdede izleyici ile buluşmak için gün sayan Nesrin Cavadzade, yoğun temposuna rağmen film tadında bir çekim gerçekleştirdi.
3
Instagram pozlarıyla hayranlarının başını döndüren Cavadzade, esans üretim merkezindeki çekimlerde adeta şekilden şekle girdi.
4
Güzel oyuncu, fabrikadaki üretim makinelerinin etrafında minisiyle sere serpe poz verdi.
5
İşte Nesrin Cavadzade'nin çekiminden kareler...
İşte Nesrin Cavadzadenin çekiminden kareler...
6
'Arayıp anneme şikayet ediyorum'
Arayıp anneme şikayet ediyorum
Sosyal medyayı çok sevdiğini söyleyen Cavadzade; kötü yorumlar geldiğinde, "Valla üzülüyorum her insan gibi. Yorumları okumuyorum yalanına giremeyeceğim. Okuyorum ve bazen üzülüyorum. Arayıp anneme şikayet ediyorum. Böyle böyle yazdılar filan diye. Annem bana çok şaşırıyor. "Kızım 15 yıldır bu işi yapıyorsun hala mı ya?" diyor. Ben de "Evet, hala…" diyorum.

7
'13 yıllık en yakın dostlarım onlar'
13 yıllık en yakın dostlarım onlar
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'ye 1 günün nasıl geçiyor diye sorulduğunda "Sette. Şaka bir yana çalışmadığım ve kendime zaman ayırabileceğim günler azınlıkta olsa da kendime çok iyi bakmaya çalışıyorum. Erken uyanıyorum, kedilerime vakit ayırıyorum (13 yıllık en yakın dostlarım onlar), evde kahvaltı yapıyorum, spora gidiyorum, sevdiğim bir kafede oturuyorum, sevdiğim arkadaşlarımı görüyorum, haftada en azından bir günü bakım günü ilan edip masaja ya da cilt bakımına gidiyorum, her zaman güzel besleniyorum. Üç aşağı beş yukarı hayatım böyle geçiyor." dedi.
8
'Şeker yerine yağ yiyorum'
Şeker yerine yağ yiyorum
Cavadzade, formda kalmasının sırrını "Şeker yerine yağ yiyorum. Unlu hiçbir şey tüketmiyorum. Bakliyat da çok az. Sebze, meyve, kuruyemişler, bolca balık ve bazen başka protein kaynakları ile besleniyorum." sözleriyle açıkladı. Hem çok naif hem de bir o kadar sert bir duruşa sahip olan güzel oyuncu bunu Aslan kadını olmasına bağlıyor…" O sertlik oradan geliyor herhalde. Ama aynı zamanda çok da romantik ve duygusalım. Yani yeterince sabreden birisi o sert görüntümün ardında pamuk gibi bir kalbim olduğunu görür.
9

Son Dakika Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • filozof: ilkel cahil ortaçag artıklarının tek derdi kadını çuvallamaktır ilim bilim sanayi eğitimse umurlarında olmaz sonlarıda araplar gibi batıya kaçmak için denizlerde telef olmaktır Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Acun görmesin! MasterChef Yasin'in Şeyma ile paylaşımındaki detay şaşırttı Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı