Son Dakika Haberleri: Ateşli oyuncu, yer aldığı cinsel ilişkisi sahnesiyle olay oldu!

Ateşli oyuncu, yer aldığı cinsel ilişkisi sahnesiyle olay oldu!

29 gün önce

32 yaşındaki İngiliz oyuncu Michelle Keegan, Brassic dizisinde yer aldığı cinsel ilişki sahnesiyle hayranlarını şaşkına çevirdi.

1
32 yaşındaki Birleşik Krallık doğumlu oyuncu Michelle Keegan, Sky ekranlarında yayınlanan Brassic dizisinde yer alan cinsel ilişki sahnesiyle yürek hoplattı.
2
Birçok pembe dizinin aranan yüzü olan İngiliz oyuncu Keegan, hayranlarını, cesur sahneleriyle mest ettiği kadar, şaşkına da çevirdi.
3
Dizide 'Erin' karakterine hayat veren güzel oyuncu, birkaç dakika süren cinsel ilişki sahnesinde, erkek arkadaşı Dylan'ın üzerine çıkıp kendini tatmin ediyor.
4
Her karakterin üstesinden kolaylıkla gelebildiğini söyleyen Keegan, gündem olan cinsel ilişki sahnesinde de, elinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi.
5
Olay yaratan sahneyi çığlık çığlığa sonlandıran Keegan, Towie'nin yıldızı Mark Wright ile 2015 yılından beri evli.
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 02:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Jennifer Lopez 19 sene sonra aynı elbiseyi giydi, güzelliğiyle mest etti Şeyma'nın Instagram'daki hikaye paylaşım bedeli dudak uçuklatıyor! Burası Trabzon! Kamıştan yapılan otantik çadırlarla Oğuz Boyu geleneğini sürdürüyorlar Avrupa ülkelerinin ilk cinsel ilişkiye girme yaşı şaşırttı! Bakın en erken cinsel ilişki yaşı hangi ülkede 2300 yılından gelen zaman yolcusundan bomba iddia! 300 yıl sonra bakın dünyayı kimler yönetecek