Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim!

17.11.2019 10:46

Hollywood'daki cesur sahneleriyle bilinen 34 yaşındaki ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, kariyerine dair olay açıklamalarda bulundu.

1
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri kabul edilen ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, oyunculuk hayatına dair ilginç itiraflarda bulundu.
2
Henüz 20'li yaşlarındayken kendisine +18 roller verilmesinden şikayet eden Johansson, sektörde kalıcı olmak uğruna kabul ettiği bu rollerin başına bela olduğunu söyledi.
3
Johansson'a göre kendisine genel olarak ''Baştan çıkarıcı, şuh ve ayartıcı'' kadın rolleri veriliyordu.
4
Sektörde devamlılığını sağlamak için bu rolleri genç yaşta kabul ettiğini söyleyen 34 yaşındaki oyuncu, zamanla cinsel bir objeye dönüştüğünü belirterek üzerine yapışan bu etiketten uzun süre kurtulamadığını söyledi.
5
Bir grup erkek tarafından cinselleştirildiğini anlatan yıldız, 'ayartıcı' yaftasından kurtulduğu için çok mutlu olduğunu da ekledi.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden