Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim!

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim!

19 gün önce

Hollywood'daki cesur sahneleriyle bilinen 34 yaşındaki ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, kariyerine dair olay açıklamalarda bulundu.

1
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri kabul edilen ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, oyunculuk hayatına dair ilginç itiraflarda bulundu.
2
Henüz 20'li yaşlarındayken kendisine +18 roller verilmesinden şikayet eden Johansson, sektörde kalıcı olmak uğruna kabul ettiği bu rollerin başına bela olduğunu söyledi.
3
Johansson'a göre kendisine genel olarak ''Baştan çıkarıcı, şuh ve ayartıcı'' kadın rolleri veriliyordu.
4
Sektörde devamlılığını sağlamak için bu rolleri genç yaşta kabul ettiğini söyleyen 34 yaşındaki oyuncu, zamanla cinsel bir objeye dönüştüğünü belirterek üzerine yapışan bu etiketten uzun süre kurtulamadığını söyledi.
5
Bir grup erkek tarafından cinselleştirildiğini anlatan yıldız, 'ayartıcı' yaftasından kurtulduğu için çok mutlu olduğunu da ekledi.
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 17.11.2019 10:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı