Son Dakika Haberleri: Ateşli oyuncudan şoke eden itiraf: İki kadını birden idare ediyormuş

Ateşli oyuncudan şoke eden itiraf: İki kadını birden idare ediyormuş

24 gün önce

Sahil Güvenlik'in yıldızı Pamela Anderson, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Adil Rami'nin kendisini aldattığını ve 2 yıllık ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

1
Instagram hesabından bir açıklama yapan 51 yaşındaki model, "İki kadının aklını ve kalbini kontrol etmek nasıl mümkün olabilir?" dedi.
2
Kendisini aldatan Adil Rami'ye 'canavar' diyen Anderson, "Hayatımın son iki yılı yalanmış. Büyük bir aşka inanmıştım Kandırıldım. Öğrendiğim kadarıyla ikili bir hayat yaşıyormuş." ifadelerini kullandı.
3
İşte Anderson'un açıklamasının ilk bölümü:
İşte Andersonun açıklamasının ilk bölümü:
Bunu kabullenmek çok zor. Kandırıldım! Büyük bir aşk yaşıyorduk! Son günlerden öğrendiğim şeylerden sonra yıkıldım.!
4
Öğrendiğim şey de onun çift bir hayat yaşadığıydı. Eşlerinin oturduğu evlerde yakın yerlerde kız arkadaşlarıyla buluşan başka futbolcular hakkında şakalar yapardı. O adamlara canavar derdi! Fakat bu daha da kötü. Herkese yalan söyledi.
5
O bir canavar!
O bir canavar!
İki kadının aklını ve kalbini kontrol etmek nasıl mümkün olabilir? Başkaları olduğuna da eminim. O bir canavar! Birçok insana destek olup, yardım ederken nasıl oldu da kendime yardım edebilecek kadar zeki olamadım.
6
Anderson, açıklamasının geri kalanında çok yaralandığını ve toparlanmasının zor olduğunu söyledi.
7
Pamela Anderson, Marsilya forması giyen 33 yaşındaki Adil Rami'nin maçlarını tribünden takip ediyordu.


Haber Yayın Tarihi: 25.06.2019 12:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

71 yıl 1 yastıkta kocayıp 12 saat arayla öldüler! La Casa de Papel'de şok gelişme! Berlin yaşıyor mu? 40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici 24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi Dişinizi fırçaladıktan sonra su ile sakın durulamayın! İşte diş fırçalarken yaptığımız 10 hata