Ateşli Şarkıcının Babasından, Kızına Ayar: 'Cinsel İçerikli Film' Gibi Klipler Çekme! - Son Dakika

Ateşli Şarkıcının Babasından, Kızına Ayar: 'Cinsel İçerikli Film' Gibi Klipler Çekme!

27.02.2019 11:29

Son dönemin gözde şarkıcılarından Bebe Rexha, çektiği klipler ve paylaşımlarıyla babasının tepkisini çekti. Kliplerinde cinsel içerikli görüntülerden rahatsız olan babası, kızını uyardı.

1
Ateşli klipleri ile tanınan Bebe Rexha'nın babası, "Bu aptal cinsel içerikli klipleri bırak artık. Senin yüzünden sokağa çıkamıyorum" sözleri ile kızına çıkıştı.
2
Arnavut asıllı ABD’li şarkıcının babası Flamur Rexha’nın kızı ile tam 2 haftadır konuşmuyor.
3
29 yaşındaki şarkıcı Bebe Rexha ise babası ile arasını düzeltmek için New York'a gitti.
4
Baba Rexha'nın kızana attığı "Bu aptal cinsel içerikli videoları bıraksan iyi olur bu beni hasta ediyor. Daha fazla buna dayanamayacağım. Sokağa çıkmaya utanıyorum ve bu duruma inanamıyorum" şeklinde mesaj attı.
5
Babasının sosyal medya üzerinden attığı mesajı milyonlarca takipçisiyle paylaşan Bebe Rexha, "Babam benden nefret ediyor" diyerek aile içinde yaşadıkları gerginliği hayranları ile paylaştı.
6
7
8
9
10

Son Dakika Ateşli Şarkıcının Babasından, Kızına Ayar: 'Cinsel İçerikli Film' Gibi Klipler Çekme! - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Soyunmasıyla ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu