Son Dakika Haberleri: Ateşli TV Programının Avukat Yarışmacısı, Kariyerini Tehlikeye Atmamak için Cinsellik Yaşamayacak

Ateşli TV Programının Avukat Yarışmacısı, Kariyerini Tehlikeye Atmamak için Cinsellik Yaşamayacak

2 yıl önce

İngiltere'nin en popüler yarışması 'Love Island'ın (Aşk Adası), avukat yarışmacısı cinsel ilişkiye girmeyeceğine söz verdi.

1
Genç bekarların bir villada birlikte yaşayarak aşkı aradığı program Love Island'ın avukat yarışmacısı Rosie Williams, kariyerine geri dönebilmek için program boyunca cinsel ilişkiye girmeyeceğine yemin etti.

2
26 yaşındaki avukat güzel, özel hayatını kapalı kapılar ardında yaşamak istediğini ve Mayorka'daki villada geçirdiği süre boyunca yakınlaşmasının sınırlı kalacağını söyledi.

3
Williams: Televizyonda cinsel ilişkiye girmeyeceğim. Bu çok özel ve kişisel bir şey. Yarışmacı arkadaşlarımdan biri bunu yapmak isterse de tamamen kendi seçimidir ama benim böyle bir ilişkim asla olmayacak.

4
Avukat Rosie Williams, Love Island evinde kendini 'ciddiye almak istemediğini' de ekledi.

5
“Sadece kariyerimden ya da ailemden dolayı da değil. Bu benim özel hayatım, dünyayla paylaşmak istediğim bir şey değil. ”

6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 06.06.2018 09:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor