Ateşli TV Programının Avukat Yarışmacısı, Kariyerini Tehlikeye Atmamak için Cinsellik Yaşamayacak - Son Dakika

Ateşli TV Programının Avukat Yarışmacısı, Kariyerini Tehlikeye Atmamak için Cinsellik Yaşamayacak

06.06.2018 09:44

İngiltere'nin en popüler yarışması 'Love Island'ın (Aşk Adası), avukat yarışmacısı cinsel ilişkiye girmeyeceğine söz verdi.

1
Genç bekarların bir villada birlikte yaşayarak aşkı aradığı program Love Island'ın avukat yarışmacısı Rosie Williams, kariyerine geri dönebilmek için program boyunca cinsel ilişkiye girmeyeceğine yemin etti.

2
26 yaşındaki avukat güzel, özel hayatını kapalı kapılar ardında yaşamak istediğini ve Mayorka'daki villada geçirdiği süre boyunca yakınlaşmasının sınırlı kalacağını söyledi.

3
Williams: Televizyonda cinsel ilişkiye girmeyeceğim. Bu çok özel ve kişisel bir şey. Yarışmacı arkadaşlarımdan biri bunu yapmak isterse de tamamen kendi seçimidir ama benim böyle bir ilişkim asla olmayacak.

4
Avukat Rosie Williams, Love Island evinde kendini 'ciddiye almak istemediğini' de ekledi.

5
“Sadece kariyerimden ya da ailemden dolayı da değil. Bu benim özel hayatım, dünyayla paylaşmak istediğim bir şey değil. ”

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ateşli TV Programının Avukat Yarışmacısı, Kariyerini Tehlikeye Atmamak için Cinsellik Yaşamayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor