Son Dakika Haberleri: Ateşli Yıldız Margot Robbie, Tanınmaz Halde

Ateşli Yıldız Margot Robbie, Tanınmaz Halde

2 yıl önce

Suicide Squad‘ın Harley Quinn‘i; The Wolf of Wall Street‘in Naomi'si Margot Robbie‘yi güzelliğiyle övmeye epey alışmıştık. Ta ki Mary Queen of Scots filmde görene kadar!

1
Hollywood'un en güzel kadın oyuncularından biri olan Margot Robbie'nin, yeni filmindeki görüntüsü şaşkına uğrattı.
2
Leonardo DiCaprio ile başrolleri paylaştığı ‘Para Avcısı' (Wolf of Wall Street) filmiyle yıldızı parlamıştı.
3
27 yaşındaki Avustralyalı oyuncu, 2018 yılında gösterime girecek olan ‘Mary Queen of Scots' filminin çekimlerini Londra'da sürdürüyor.
4
Başrollerinde Saoirse Ronan, David Tenant, Guy Pearce ve Margot Robbie‘yi izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini Josie Rourke üstleniyor. Filmde Margot Robbie, Kraliçe Elizabeth‘i canlandıracak.
5
Yeni rolü için Robbie'ye yapılan makyajla alnının açık ve yüzünün lekeli hale getirilmesi dikkat çekti.
6
Kızıl saçları ve dönemsel kıyafetleriyle Tudor portrelerinden fırlamış gibi görünen Margot Robbie, bu görüntüsüyle bizi biraz şaşırtmış olsa da oynadığı güçlü kadın figüründen yola çıkarak takdir edeceğimiz bir rolle geri dönüyor diyebiliriz.
7
Filmde Robbie'nin karşısında yer alan oyuncu Saoirse Ronan, Elizabeth'in kuzeni Mary Stuart‘ı canlandıracak ve İngiltere tahtını ondan almaya çalışacak.
8
Robbie, Esquire dergisi tarafından 2017'nin yaşayan en ateşli kadını seçilmişti.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19


Haber Yayın Tarihi: 22.08.2017 08:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor Turizm cennetinde şok! Kahve pişirdiler diye 6 bin TL cezaya çarptırılıp şehirden kovuldular!