Son Dakika Haberleri: Athena Gökhan'ın Maddi İsteği Şok Etti

Athena Gökhan'ın Maddi İsteği Şok Etti

5 yıl önce

1
Geçmişte, reklamlardan 600 bin TL civarında ücret alan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un, 'O Ses Türkiye' yarışmasından sonra ise istediği rakamlar dudak uçuklattı.
2
Güneş'in haberine göre ünlü bir otomobil firması geçen günlerde Acun Ilıcalı imzalı 'O Ses Türkiye' yarışmasında kullandığı "Abi çok iyi yaa" sloganıyla popülaritesini artıran Özoğuz'a teklif götürdü.
3
Firma özellikle gençlerin hayran olduğu müzisyene 1 yıllık reklam kampanyasında rol almasını önerdi.
4
Özoğuz marka yetkililerine 2 şart sunarak, "3 milyon dolar isterim, ayrıca da tek başıma değil, ikizim Hakan'la projede oynarım." dedi.
5
Otomobil firması yaptıkları piyasaya araştırmasında geçmişte reklamlardan 600 bin TL civarında ücret aldığını öğrendikleri Gökhan Özoğuz'un istediği rakama çok şaşırdı. Ardından da tekliften vazgeçti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay Otel Müşterilerine Kahve Servis Eden Konyalı Şerife'ydi, Yeşilçam'ın Leydisi Oldu Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Belli Oldu! Bakın Türkiye Kaçıncı Sırada