ATİLLA SERTEL Resimleri

Atilla Sertel Resimleri

  • 14 Şubat 2015 10:25 Başkan Şahin'den Ön Seçim Vurgusu Başkan Şahin'den Ön Seçim Vurgusu İzmir’de milletvekili adaylarını ön seçimle yapacağı beklentisi ağır basan CHP’den, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde aday olmak için seçmenin nabzını yoklayan İzmir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’i makamında ziyaret etti.
  • 10 Ocak 2015 13:42 Atilla Sertel: Türk Basını Kötü Bir Süreçten Geçmektedir Atilla Sertel: Türk Basını Kötü Bir Süreçten Geçmektedir Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nü buruk kutladıklarını söyledi.
  • 18 Aralık 2014 14:39 Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın' Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın' Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, gazetecilerin serbest bırakılması için hazırlanan özgürlük bildirgesine tereddütsüz imza altığını belirterek, gözaltındaki gazetecilerin bir an önce serbest bırakılması için çağrı yaptı.
  • 25 Nisan 2014 12:30 Haşim Kılıç'ın Açıklamalarına Tepkiler Haşim Kılıç'ın Açıklamalarına Tepkiler
  • 27 Mart 2014 10:36 Usta Gazeteci Uğur Dündar'dan Piriştina'ya Destek Usta Gazeteci Uğur Dündar'dan Piriştina'ya Destek Usta Gazeteci Uğur Dündar ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel, CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina’ya destek vermek üzere ilçeye geldi.
  • 26 Mart 2014 14:27 Bayraklı'da Miting Gibi Panel Bayraklı'da Miting Gibi Panel Gazeteci-yazarlar Tuncay Özkan, Uğur Dündar ve Atilla Sertel Bayraklı'yı coşturdu.
  • 11 Mayıs 2013 22:00 Alanya Medya Başarı Ödülleri Töreni Alanya Medya Başarı Ödülleri Töreni Deneyimli televizyoncu, gazeteci ve yazar Uğrur Dündar, gazeteci- yazar Orhan Baykan ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen 2012 Medya Başarı Ödülleri törenine...
  • 29 Nisan 2013 15:27 Kybele 2013'te Atilla Sertel'e Ödül Kybele 2013'te Atilla Sertel'e Ödül Türk Alman Dostluk Federasyonu tarafından 8 ayrı kategoride verilen Kybele Ödülleri'nde; Politika dalında Almanya Başbakanı Angela Merkel, Medya dalında TGF Genel Başkanı Atilla Sertel, Spor dalında ise Fenerbahçe'nin eski kalecisi Toni...