Atiye Rıhanna Dansı Yaptı - Son Dakika

Atiye Rıhanna Dansı Yaptı

10.09.2013 09:50

İzmir'de sahneye çıkan Atiye, şarkıları ve şovlarıyla göz doldurdu.

1
İZFAŞ tarafından, 82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen konserde sahneye çıkan Atiye, şarkıları ve şovlarıyla göz doldurdu.
2
MTV Avrupa Müzik Ödülleri En İyi Türk Sanatçı Ödülü sahibi Atiye, Fuar Yeraltı Otoparkı üstündeki çim alanda düzenlenen konserde, 'Gözyaşlarım, Atiye, Budur' adlı albümlerinde yer alan şarkılarını seslendirdi ve programı boyunca dans etti.
3
Atiye'nin dans figürleri Rıhanna'nın sahne şovunu anımsattı.
4
Binlerce hayranı tarafından beğeniyle izlenen Atiye, şarkılarının bir bölümünü sevenleriyle birlikte seslendirdi.
5
Almanya'nın Bremen şehrinde doğan, küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başlayan, 8 yaşında Almanya'dan Amerika'ya taşındıklarını, burada 6 ay yaşadıktan sonra İzmir'e yerleştiğini anlatan Atiye, kendisinin de İzmirli sayılacağını söyledi.
6
İlerleyen yıllarda bir yıl Hollanda'da sanat eğitimi aldığını, Bremen'de şan derslerine başladığını, Almanya'da lise eğitimini tamamlayarak 2008'de dönüş yaptığını dile getiren Atiye, ses eğitimini İzmir Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Bariton Aşkın Metiner ile sürdürdüğünü sözlerine ekledi.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Atiye Rıhanna Dansı Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı
10:08