Auranızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz? - Son Dakika

Auranızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz?

11.04.2014 18:27

Daha parlak, güçlü ve geniş bir aura alanına sahip olmak için bunları yapın.

1
Bedenimizi çevreleyen bir enerji alanı olan auramızı temiz ve güçlü tutmak bizi farkında olmadan maruz kaldığımız birçok negatif etkiden hatta hastalıklardan koruyor. Aurayı bir koruma kalkanı olarak da düşünebiliriz.
2
Tek yapmamız gerekense, bize zarar verecek, strese sokacak ya da hastalandıracak herhangi bir etkiye karşı kullanabileceğimiz bu enerji kalkanına iyi bakmak.

3
İşte daha parlak, güçlü ve geniş bir aura alanına sahip olmanızı sağlayacak yöntemler...

4
1. Adım: Meditasyon: Meditasyonun bilinen en eski ve etkili rahatlama, enerji yükseltme yöntemi olduğunu unutmayın. Meditasyon hem ruhunuzu iyileştirecek hem de bu iyileşme sayesinde aura alanınızın git gide genişlemesini sağlayacaktır. çünkü mutsuz, depresif veya hasta olduğumuz zamanlarda aura alanımız daralır.

5
2. Adım: Fitness yapın ve sağlıklı alışkanlıklar edinin: Sağlıksız diyetlerden, alkolden ve sigaradan uzak durun. Temiz havayı içinize çekerek parkta yapacağınız yürüyüş, nefes egzersizleri, çıplak ayakla çimenlere basmak son derece basit gibi görünen ama aura alanınızı genişletmek ve güçlendirmek için oldukça etkili çözümler.
6
3. Adım: Ses terapisi: Ses terapisi ve mantralar, negatif enerjileri kendinizden uzaklaştırmanızı ve enerji alanınızı temizlemenizi sağlayacaktır. Bu şifalanma türü aynı zamanda aura alanınızın genişlemesine de yardımcı olacaktır.

7
4. Adım: Çevrenizi temizleyin: İlk yapmanız gereken negatif duygular barındıran ve bu halinden bir türlü vazgeçemeyen insanları hayatınızdan uzak tutmak. Eşyalara gelince, gereksiz olanları elden çıkarın ve mümkün olduğunca elektronik eşyaları yatak odanızdan uzak tutun.
8
5. Adım: Niyet edin! Her sabah uyandığınızda, her gece yatarken ve gün içinde ara ara, aura alanınızın ne kadar geniş ve güçlü olduğunu kendinize hatırlatın. Tepeden tırnağa altın bir ışıkla sarılı olduğunuzu ve bu katmanı sadece sevginin ve olumlu şeylerin geçebileceğini hayal edin.

YORUMLAR
500

Son Dakika Auranızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz? - Son Dakika


Advertisement