Son Dakika Haberleri: Avlu'nun Sert Kızı Azra Gerçekte Kimdir?

Avlu'nun Sert Kızı Azra Gerçekte Kimdir?

8 gün önce

Karakterleri izleyicinin içine işleyecek şekilde canlandıran ve şu sıralar oldukça sevilen Avlu'da asi kız Azra karakterine can veren Ceren Moray kimdir?

1
Avlu dizisinin uslanmaz kızı Azra, yani Ceren Moray, 1985 yılında Diyarbakır'da doğdu. Oyunculuğa çok küçük yaşlarda sevdalanan başarılı kızımız Pera Güzel Sanatlar ve ardından Haliç Üniversitesi'nde Tiyatro eğitimi aldı.
2
İlk oyunculuk kariyerine Nurseli İdiz ve Müjde Ar'ın başrollerinde yer aldığı "Serseri Aşıklar" dizisinde yeni yetme bir oyuncu olarak izledik.
3
Moray, sonrasında sırasıyla Dayı (Simge), Nefes Nefese (Ezgi), Doktorlar (Senem), Kavak Yelleri (Sultan/ Su) ve İşler Güçler (Zehra Cengiz) karakterleriyle yoluna devam etti.
4
Başarılı projelerde yer alsa da ona dönüm noktasını yaşatan yapım, O Hayat Benim dizisindeki Efsun karakteri oldu.
5
Ceren Moray dizide, sınıf atlama çabası içerisinde çeşitli entrikalar çeviren Efsun'u öyle bir sergiledi ki, Efsun ekranlardan çıkıp aramıza karıştı. Sosyal medyada ve günlük hayatta hep Efsun konuşulur oldu. Hatta oyuncu bir röportajında bu karakter nedeniyle zor zamanlar geçirdiğini söylemişti.
6
Güzel oyuncu, 2014 yılında ise ''Bir Küçük Eylül Meselesi'' adlı filmler sinemaya da adım atmış oldu.
7
Efsun'un travmasını atlatamayan izleyici, şu sıralar yine Ceren Moray'ın canlandırdığı Avlu dizisindeki Azra karakteriyle meşgul durumda.
8
Kısa süre önce hayatımıza giren ve çok beğenilen Azra, hapishanede astığım astık, kestiğim kestik, görünürde sert ama aslında yumuşacık bir ablamız oluyor kendileri.
9
Sadece oyunculukla yetinmeyen Moray, bir dönem kapatılan Fil Dergisi'nde yazarlık da yaptı.
10
Özel hayatı yerine, hep başarılı kariyeriyle gündeme gelen Ceren Moray, Nico Burn ile güzel bir evlilik yürütüyor.
11
Sert mizaçlı biri gibi görünse de Moray gayet eğlenceli bir yapıya sahip.
12
Son olarak güzel oyuncu, ailesine de oldukça düşkün.
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı! Dans, Dövüş, Kostüm Ne Ararsan Burada! Dünyanın En Çılgın Müzik Festivalinden Kareler Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar