Avrupa'da Fotoğraflar Türk Kökenli - Son Dakika

Avrupa'da Fotoğraflar Türk Kökenli

20.07.2010 10:30

1
Avrupa'da düzenlenen ''Güneydoğu Avrupa: Halk ve Kültür-Southeast Europe: People and Culture'' adlı fotoğraf yarışmada ilk üçte Türkiye var.
2
Dünyanın çeşitli yerinden fotoğrafçıların kendi çektiği fotoğraflarla katıldığı ''Güneydoğu Avrupa: Halk ve Kültür-Southeast Europe: People and Culture'' adlı yarışmaya Türkiye damgasını vurdu. Yarışmada birincilik ve üçüncülükleri Türk fotoğrafçılar alırken, ikinci olan fotoğraf da İstanbul'da çekildi.
3
Yarışmada, birinciliği Tuna Akçay'ın Mersin'de çektiği ve iki erkek çocuğunun bir ekmek fırınındaki fotoğrafı aldı. Yarışmada birinciliği kazanan fotoğrafın hikâyesi de oldukça ilginç.
4
Bir grup bilim adamının Mersin'de araştırmaları sırasında, ekibi yakından izleyen iki kardeşin babalarının fırınında fotoğrafçının ''Söyle bakalım, kardeşini ne kadar seviyorsun?'' sorusu üzerine birinin diğerine sarılıp sevgiyle öpmesi sırasında çekilen fotoğraf, yarışmada birinciliğe uzandı.

Son Dakika Avrupa'da Fotoğraflar Türk Kökenli - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu