Avrupa Merkez Bankası Başkanı Draghi'ye Saldırı - Son Dakika

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Draghi'ye Saldırı

5 yıl önce

1
Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye basın toplantısı sırasında saldırı gerçekleştirdi. Draghi konuşurken bir kadın elinde bulunan konfetileri Draghi'nin yüzüne attı. Saldırgan kısa sürede etkisiz hale getirildi.

2
'Süper Mario' lakaplı Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye basın toplantısı sırasında saldırı gerçekleştirdi. Draghi konuşurken bir kadın elinde bulunan konfetileri Draghi'nin yüzüne attı. Saldırgan kısa sürede etkisiz hale getirildi.

3
Nisan ayı faiz kararını açıkladıktan sonra basın toplantısı düzenleyen ECB Başkanı Mario Draghi'ye, basın toplantısı sırasında bir kadın konfeti fırlattı.

4
Fırlatılan konfeti sonrasında basın toplantısına bir süre ara verildi.

5
Draghi, “ECB'nin tahvil alım programı ayarlamalar yapılabilecek kadar esnek. ECB'nin para politikası alanında attığı adımların etkili olduğuna dair açık kanıtlar var. Para politikası alanında atılan adımların tam olarak uygulanmasına odaklanacağız” dedi.

6
ECB Başkanı, “Ekonomik toparlanmanın kapsamının ve gücünün kademeli olarak artmasını bekliyoruz.Euro'nun seviyesi hakkında konuşmak için erken” diye devam etti.

7
Draghi, "ECB mevduat faizini değiştirmeyecek" dedi ve Yunanistan'ın ECB üzerindeki etkisine yönelik konuştu.

8
Draghi, "ECB'nin Yunanistan'daki riskleri 110 milyar Euro" diye devam etti.

9
Bu konuşma sırasında bir kadın elindeki konfetilerle saldırı gerçekleştirdi. İşte saldırı anından fotoğraflar...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 15.04.2015 04:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş Ölümcül aşk üçgeni! Okul müdiresi eski aşkının eşini 6 yerinden bıçaklattı Karma Astrolog Aysun Köşker Koç'tan, 20-26 Ocak haftalık burç yorumları

Son Dakika Haberleri