Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Şimdi Ne Yapıyor?

09.09.2015 12:23

1
Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteriyle tanınan sempatik oyuncu Hale Caneroğlu kendine yeni bir hayat kurdu.

2
Caneroğlu, tekrar evlenebilmek için çocukluk aşkı Emre Taşkın'dan ayrıldıktan sonra kadınlar için geçerli olan 300 günlük iddet(bekleme) süresini kaldırmak için mahkemeye başvurmuştu.

3
2013'te iş adamı Özgür Fidanoğlu'yla nikah masasına oturan oyuncu, eşiyle Londra'ya taşındı.

4
Çift, ilk bebeklerini kucaklarına almak için de gün sayıyor.

5
Görücü usulü tanışmıştı/ Hale Caneroğlu, daha önce verdiği röportajda eşiyle tanışma sürecini ise şu sözlerle anlamıştı:

6
Fidanoğlu'nun yakın bir kız arkadaşının kardeşi olduğunu söyleyen Caneroğlu: “Bizim ilişkimize görücü usülü aşk diyorum. Yakın bir kız arkadaşım Özgür'ün kardeşi. Biz eşimin kız kardeşinin projesiyiz. Beni inanılmaz seven ve ağabeyine çok uygun gören bir kız arkadaşımdı. Ki, Özgür de ben de onun kumpasına geldik. İkimizin de haberi yoktu. Tanıştırıldık ve birbirimize çok aşık olduk..."

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement